Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 500 ml PH neutrálne odstraňovač hmyzu a špiny

Kód tovaru:FIFI-AF34166
Dostupnosť:SKLADOM
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 10,76 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 8,89 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 500 ml PH neutrálne odstraňovač hmyzu a špiny

Popis produktu

Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 500 ml PH je PH neutrálna čistič hmyzu a špiny neodstraňující vosky a nanopovlaky.

Šetrný PH neutrálny čistič vám umožní odstrániť špinu a hmyz bez nutnosti drhnutie a tým narušenie voskové či nano vrstvy. Je bezpečný pre použitie na lak, sklo, plasty a ďalšie. Auto Finesse Citrus Power je ideálnym prípravkom pre starostlivosť o ošetrený automobil v prípade, keď klasický autošampón jednoducho nie je dostatočne efektívna. Vďaka vysokej efektivite je vhodný aj pre čistenie motorového priestoru a na odstránenie mastnoty a v neposlednom rade k oživeniu vosku. Perfektný na odstránenie soli po zime.

Tak ako všetky produkty Auto Finesse, tak i Citrus Power patrí medzi profesionálne produkty určené pre vyspelé Detailer. Vďaka vysokej efektivite a ľahkosti aplikácie ale s týmto prípravkom dosiahne skvelých výsledkov aj začínajúci používateľ.

Postup pri aplikácii:
1) Naneste rozprášením na povrch a nechajte 2 minúty pôsobiť
2) v miestach usadenej špiny pomôžte prípravku jemným štetcom
3) Opláchnite prúdom vody

Poznámka: Citrus Power je pH neutrálny prípravok, preto nie je tak silný, ako agresívne alkalické čističe. Vďaka tomu je šetrný k voskom a sealantům, možné použitie aj na chrómové diely, diely len leštené, apod. Ak máte vozidlo zatiaľ neošetrený, bude potrebné postup pravdepodobne raz zopakovať, či pomôcť prípravku v efektivite jemným štetcom. Prípadne miesto Citrus Power použiť Auto Finesse Dynamite. Jeho prednosti oceníte hlavne v prípade, keď máte vozidlo ošetrený voskom, keramickou ochranou či SEALANT. Jeho schopnosť odlepiť hmyz a nečistotu od povrchu je v tomto prípade bezkonkurenčný, navyše bez rizík oslabenia ochrán. Vďaka svojim vlastnostiam aj obnovuje činnosť už zanesených ochrán. Vďaka schopnosti hĺbkového čistenia aj obnovuje hydrofobitou už zdanlivo nefunkčných ochrán.

Náš Tip: Luxusné prípravok pre bezkontaktné umývanie ošetrených vozov = nulové riziko oslabenia ochrán a poškriabaniu.

Objem: 500 ml

Hmotnosť: 0.6 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%