Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse - Deluxe Convertible pack sada autokozmetiky pre čistenie a impregnáciu striech kabrioletov

Kód tovaru:FIFI-AF_DCP
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
Slovenská pošta v rámci SR9,96 €
Objednávky v hodnote nad 200 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
Česká pošta5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 59,96 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 49,55 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse - Deluxe Convertible pack sada autokozmetiky pre čistenie a impregnáciu striech kabriol

Popis produktu

Auto Finesse Deluxe Convertible pack: Kompletná, cenovo zvýhodnená sada autokozmetiky určená na čistenie a impregnáciu striech kabrioletov. Sada dodávaná v luxusnej ručne vyrábané drevené prepravcu s vygravírovaným logom Auto Finesse.

Sada obsahuje:
- Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner 500 ml
- Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml
- Auto Finesse Upholstery Brush
- Auto Finesse Primo Plush

Celá sada je vložená do luxusnej ručne vyrábané drevené prepravky s vygravírovaným logom Auto Finesse.Auto Finesse Rag Top Cleaner 500 ml:
Tento špeciálne vyvinutý čistič preniká do hĺbky, bezpečne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty a škvrny od tvrdej vody, vtáčieho trusu, plesne, mastných škvŕn a machu. Udržuje strechu kabrioletu v pôvodnom fabrický stave. Pred použitím strechu opláchnite. Rag Top aplikujte kefou alebo špongiou. Po aplikácii opäť opláchnite. Luxusné hĺbkový čistič, ktorý možno použiť na všetky typy tkanín vrátane tkanín používaných v interiéri.

Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml:
Ochranný bariérový sprej pre všetky druhy tkanín kabrioletů.Navržen tak, aby poskytoval ochranu pred cestnou špinou a ďalšími negatívnymi prvkami. Efektívne chráni proti UV žiareniu a znižuje blednutiu farieb. Návod na použitie: Uistite sa, že je povrch čistý a úplne suchý pred aplikáciou. Nastriekajte jemnú vrsta popraškom a nechajte uschnúť. Pre najvyššiu efektivitu aplikujte 2 - 3 ľahké vrstvy a nechajte pôsobiť po dobu 2 - 3 hodín.

Auto Finesse Upholstery Brush:
Tento ručne vyrábaný kefa s 2 "dlhými štetinami je určený pre čistenie látkových i kožených sedačiek a ostatných častí interiéru. Tiež je vynikajúcou voľbou pre čistenie striech kabrioletov a ostatných látkových povrchov.

Auto Finesse Primo Plush:
Luxusné sušiace a leštiace uterák vhodný na všetky typy povrchov. Zosilnené mikrovlákno s mikrovláknovým lemovaním dokáže vysať viac vody ako klasický uterák. Vhodné aj pre utieranie prachu a pre zakončovací práce pri Detailing Vozid.


Cena za kompletný set
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%