Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse - Iron Out Contamination Remover 5000 ml odstraňovač vzduchom roznášané hrdze

Kód tovaru:FIFI-AF30700
Dostupnosť:SKLADOM
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
Slovenská pošta v rámci SR9,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
Česká pošta5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 15,96 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 13,19 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse - Iron Out Contamination Remover 5000 ml odstraňovač vzduchom roznášané hrdze

Popis produktu

Auto Finesse ObliTARate Tar & Glue Remover 500 ml je silný odstraňovač smoly, dechtu a asfaltu z laku a okien automobilu.

Tieto nečistoty sú vysoko priľnavé a necháte ak je zaschnúť na Vašom laku, môžu spôsobiť jeho leptanie, škvrny a nenávratné poškodenie.

Vidíte-li na svojom vozidla zvyšky dechtu a lepidiel, je ten najlepší čas použiť ObliTARate. Opäť v Auto Finesse štýle! Auto Finesse ObliTARate je silný, efektívny rýchlo eragující prípravok, ktorý rozpúšťa nečistoty bez akéhokoľvek ďalšieho kontaktu. Odstráni aj najodolnejšie dechty, zvyšky lepidiel či hmyzu bez akéhokoľvek poškodenia základnej povrchovej vrstvy.

Dlhodobá nespokojnosť širokej verejnosti s rôznymi prípravkami donútila Auto Finesse vyvinúť prípravok s najlepším výkonom. Po mesiacoch vývoja Auto Finesse konečne prišiel s perfektným vzorcom, a Auto Finesse ObliTARate sa narodil ..

Rovnako ako všetky Auto Finesse autokosmetické prípravky je aj ObliTARate formulovaný tak, aby vyhovoval potrebám profesionálnych Detailer. Môže byť ale použitý s veľkým úspechom aj absolútnym začiatočníkom. ObliTARate je ideálny pre odstránenie asfaltu, dechtu, gumových zvyškov, lepidiel, hmyzu, ochrán laku, atď. Jeho silné rozpúšťadlá začnú rozpúšťať nečistoty pri prvom kontakte bez akéhokoľvek mechanického drhnutia. Prakticky eliminujete potrebu pre viac aplikácií, alebo aj poškodenie vďaka použitiu drsné 'huby ".

Postup pri použití:
1) Vozidlo dôkladne umyte a osušte
2) Na asfalt, smolu či lepidlá naneste Oblitarate pomocou jemnej utierky, alebo pomocou rozprašovača
3) Ponechajte cca minútu pôsobiť (už uvidíte, ako asfalt sám rozpúšťa, zo zvislých povrchov začne aj svojvoľne stekať dole)
4) Naneste si malé množstvo produktu i na utierku
5) Opatrne stierajte
6) V prípade potreby postup opakujte

Poznámka: Na utierku, ktorú stierajú zvyšky lepidiel, smoly či asfalte tlačte iba primeraným tlakom. Je lepšie postup 2x zopakovať, než si nerozpustilo zvyšky kontaminácie poškriabať lak. Po odstránení asfaltu a lepidiel treba čistené miesto opäť ošetriť.

Objem: 500 ml

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%