Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse - Ultimate Wash kit

Kód tovaru:FIFI-AF_ULTIMATE_WASH_KIT
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
Slovenská pošta v rámci SR9,96 €
Objednávky v hodnote nad 200 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
Česká pošta5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 72,64 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 60,03 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse - Ultimate Wash kit

Popis produktu

Auto Finesse Ultimate Wash kit: set pre umývanie automobilu od exkluzívneho anglického výrobcu auto Finesse.

Kit obsahuje:
- Umývacie rukavicu Auto Finesse Ultra Soft Wash Mitt - Lambs Wool
- Sušiaca uterák Aqua Deluxe Drying Towel
- Autošampón Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo 500 ml
- Odstraňovač hmyzu a špiny Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 1000 ml


Auto Finesse Ultra Soft Wash Mitt - Lambs Wool prémiová umývacie rukavice z ovčej vlny: Extra zosilnená a jemná umývacie rukavice z ovčej vlny.
Auto Finesse Ultra Soft Wash Mitt je zásadný pomôckou pre každého profesionálneho Detailer ale aj pre začiatočníka. Prírodné kožušina šetrne napomáha zdvihnúť všetky nečistoty, ktoré sa uchytili na laku a tým prakticky anuluje možnosť jemného poškriabaniu.
Umývacie rukavice Ultra Soft Wash Mitt je tzv. Palcové. Vďaka tomu máte o poznanie väčšiu kontrolu pri umývaní, obzvlášť v menej dostupných miestach, ako sú zrkadlá, oblasť pod krídlom, spodné partie automobilu, atď. Zároveň uľahčuje situáciu pri vypraní rukavice.

Auto Finesse Aqua Deluxe Drying Towel prémiový sušiace uterák: Extra zosilnený sušiaca uterák 50x70 cm.
Luxusné sušiace uterák s ultra hlbokými vláknami. Vďaka tomuto uteráka usušíte Váš automobil s neuveriteľnou ľahkosťou. Vďaka extrémne vysokej gramáži pohltí abnormálne množstvo vody a zároveň je šetrný k laku.
Rozmery: 50x70 cm

Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 1000 ml PH neutrálne odstraňovač hmyzu a špiny: PH neutrálny čistič hmyzu a špiny neodstraňující vosky a nanopovlaky.
Šetrný PH neutrálny čistič vám umožní odstrániť špinu a hmyz bez nutnosti drhnutie a tým narušenie voskové či nano vrstvy. Je bezpečný pre použitie na lak, sklo, plasty a ďalšie. Auto Finesse Citrus Power je ideálnym prípravkom pre starostlivosť o ošetrený automobil v prípade, keď klasický autošampón jednoducho nie je dostatočne efektívna. Vďaka vysokej efektivite je vhodný aj pre čistenie motorového priestoru a na odstránenie mastnoty a v neposlednom rade k oživeniu vosku. Perfektný na odstránenie soli po zime a hmyzu v sezónnom prevádzke.

Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo 500 ml autošampón: PH neutrálny autošampon šetrný k naneseným voskom a nanopovlakům.
Bezpečné umývanie automobilu je najdôležitejším krokom pre Detailer, čo je dôvod, prečo u Auto Finesse strávili toľko času vývojom tohto pH neutrálneho autošampónu. Auto Finesse Lather je Detailer Autošampón s príjemnou vôňou mandarínky. Obsahuje pH neutrálne povrchovo aktívne látky a vysoko koncentrovaná mazivá. V kombinácii s dobrou umývacie technikou získate silný čistiaci výkon bez nutnosti oplachovania. To tiež znamená, že pena autošamponu nie je v rozpore s voskami alebo SEALANT, vďaka čomu maximalizuje ich výkon a životnosť. Lather je koncentrát, ktorý sa aplikuje v zriedenej formule. Lather neobsahuje žiadne ďalšie lesk ovplyvňujúce prísady. Odporúčame na použitie aj oživenie voskové vrstvy, alebo predĺženie jej životnosti. Lather vo vysokom riedení je tiež ideálny pre použitie ako lubrikácia pre Clay.
Doporučené riedenie 1: 650 až 1: 2000 pre umývanie
Odporúčania riedenie pre clay lubrikáciu: 1: 10000

Cena za kompletný set
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%