Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2M Leather Set MILD sada na čistenie a impregnáciu kože

Kód tovaru:GG-G32412
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 33,57 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 27,74 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2M Leather Set MILD sada na čistenie a impregnáciu kože

Popis produktu

Gyeon Q2M Leather Set MILD sada na čistenie a impregnáciu kože: kompletná sada na pravidelnú údržbu kožených povrchov v automobile.

Set obsahuje:
Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild 200 ml čistič kože s speňovačom
Gyeon Q2 Leathercoat 120 ml ochrana kože
Gyeon Q2M LeatherBrush kefa na koži
Gyeon Q2M MF Applicator mikrovláknový návlekový aplikátor
Gyeon mikrovláknová utierka

Q²M Leather Cleaner Mild je jemný, ale účinný čistič kože. Vyvinutý spolu s high-end ochranou Gyeonu Q² LeatherShield. Leather Cleaner Mild je konečný prípravok na prípravu kože pred aplikáciou akejkoľvek ochrany. Odstraňuje ľahké nečistoty, mastné zvyšky a dokonca aj zafarbenie od oblečenia. Na rozdiel od väčšiny čističov na koži tento vzorec neobsahuje žiadne zmäkčujúce alebo konzervačné prísady, takže povrch je pripravený na aplikáciu akéhokoľvek sealantu či keramickej ochrany.

Q² LeatherCoat je veľmi ľahko použiteľná ochrana kože, ktorá vyžaduje iba riadne čistenie, aby bola zaistená dobrá väzba. Potom jednoducho naneste na mäkkú handričku z mikrovlákna alebo aplikátor a zotrite v rovnej vrstve. S odolnosťou až 3 mesiace poskytuje tento hydrofóbny náter ochranu pred tekutinami, potom, špinou a tiež „transferom farbív“ z džínsov a odevov.

Táto kompletná sada je dodávaná s úplne novým Q²M LeatherBrush & Q²M MF Applicatorom a uterákom z mikrovlákna. Nový dávkovač Q²M LeatherCleaner Mild vytvára penu, ktorá je efektívnejšia a jednoduchšia aplikácia. Q²M LeatherCleaner Mild zaisťuje odstránenie ľahkých nečistôt, olejovitých zvyškov a poskytuje najlepšiu prípravu na ochranu. Q²M LeatherCoat zaisťuje dlhodobý ochranný účinok a uľahčuje budúcu údržbu.

Q²M LeatherCleaner Mild je dokonalým riešením pre každodennú údržbu a predprípravu koženého čalúnenia. Neobsahuje žiadne zmäkčujúce prísady a nezanecháva žiadne zvyšky, ktoré by mohli narušiť kvalitu kremičitého povlaku. Q²M LeatherCleaner Mild zanecháva plne matný povrch a je vhodný pre všetky moderné typy kože. Môže byť používaný aj na kožené poťahy.

1 set postačí na kompletné vyčistenie a ochranu 2-3 vozidiel.

Cena za set
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%