Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Kompletné LED hexagónové svetlo, biele 6500K

Kód tovaru:HXG-44-set-
Dostupnosť:SKLADOM u dodávateľa
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 63,60 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 53,00 EUR
Rozmer:
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Kompletné LED hexagónové svetlo, biele 6500K

Popis produktu

Moderné LED svietidlo, vďaka ktorému môžete naplno využiť svoju kreativitu. K už pripraveným zostavám môžete zakúpiť jednotlivé moduly a spojky a výsledný tvar a rozmer upraviť podľa svojich požiadaviek. Fantázii sa medze nekladú.

Najobľúbenejší hexagón ľahko zostavíte vďaka spojkám 120 °. Toto svetlo je veľmi obľúbené najmä v detailingových štúdiách. Nielen že dodá dostatok svetla na vozidlo, ale aj na hotovom nablýskanom vozidle vykreslí jedinečné tvary.

Hexagon dodá každému priestoru futuristický design. Skvele sa hodí aj do garáží, dielní, showroomov, kancelárií, ale môže byť originálnym doplnkom napríklad aj v hernom brlohu.

Hexagónom to nekončí, v ponuke je celkom 5 typov spojok a dve dĺžky trubíc. Rôzne dĺžky trubíc sa dajú vzájomne kombinovať. Zostavíte aj obdĺžniky, štvorce, šípky, kríže, hviezdice a ďalšie tvary.

Svetlá ponúkame v dvoch teplotách chromatickosti. 4500 a 6500 Kelvinov. 4500 K je naturálna denná biela, ktorá produkuje svetlo najviac podobné dennému. 6500 je chladnejšia biela, často nazývaná Cool White. Výber záleží na Vašich preferenciách, alebo na tom, aké ďalšie osvetlenie v daných priestoroch využívate.

Kategórie

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%