Hýčkajte motor a prevodovku s produktami od Ligui moly

Starostlivosť o športové vozidlo, auto pre bežné použitie, motorku, traktor alebo napríklad plavidlo sa oplatí v každom počasí. Či už radi brázdite koľaje v snehu alebo na suchu v teplom letnom večeru, platí staré otrepané príslovie – kto „maže, ten jede“. Vďačná vám za to bude prevodovka aj motor.

O kvalitnú starostlivosť o útroby pod vašou kapotou sa postarajú mazivá a prímesi do motorov od tradičného výrobcu Liqui Moly, ktoré novo nájdete v našej ponuke. Táto nemecká firma viac ako päťdesiat rokov dodáva na trh širokú škálu certifikovaných motorových olejov a aditív, mazív, pást a autokozmetiky najvyššej kvality.
 
olej do motora

Vďaka neustálemu vylepšovaniu výrobnej technológie firma produkuje minerálne, polosyntetické alebo syntetické oleje s predĺženou dobou nutnosti výmeny a s vysokou spoľahlivosťou mazania pre extrémne aj bežné použitie benzínových a dieselových motorov. Vyberať si môžete rôzne objemy olejov od jedného litra až po dvesto litrové barely.

Oleje pre športových vodičov do extrémnych podmienok majú optimálny tlak a vďaka klasickej viskozite chránia motor pred opotrebovaním. Bežní užívatelia vozov s ekonomickým myslením ocenia oleje pre maximálnu úsporu pohonných hmôt alebo oleje s extra vysokou ochranou proti opotrebovaniu, ktoré rýchlo premazávajú motor a starajú sa o jeho dlhú životnosť. Takmer každý z olejov sa dá ešte vylepšiť vhodnými špeciálnymi ochranami a prísadami.

Čo v našej ponuke od výrobcu kvalitných olejov a mazív Liqui Moly nájdete?

  • Certifikované motorové oleje,
  • oleje do motora motocyklov,
  • kvapaliny do centrálnych hydraulických systémov,
  • certifikované prevodové oleje,
  • ochrana, čističe a preplachy motora,
  • ochrana prevodov,
  • ďalšie prísady (proti stratám oleja, pre hydraulické zdvihátka, pre stabilizáciu viskozity oleja, ochranu pred opotrebovaním a ďalšie).
Výrobky Liqui Moly vyhľadáte priamo pod jednotlivými kategóriami (motorové oleje, prevodové oleje, aditíva, zmesi do chladiacej kvapaliny a ďalšie prísady) alebo zadaním názvu "Ligu Moly" do vyhľadávacieho okna na našom webe. Spokojní tiež budete s dostupnosťou tovaru. Doručíme vám ich do dvoch až piatich dní pohodlne domov. Pretože mazivá sú nevyhnutnou výbavou každého milovníka vôňi benzínu a škrípanie bŕzd, urobia radosť aj ako darček pod vianočným stromčekom alebo v narodeninovom balíčku.