Archív noviniek

Univerzálne nadstavce prahov doprajú vášmu autu športový vzhľad
Univerzálne nadstavce prahov doprajú vášmu autu športový vzhľad30. 08. 2021
Chcete dopriať vášmu autu športový vzhľad a hľadáte rýchle, jednoduché a univerzálne riešenie? S hľadaním je koniec, riešenie máte na dosah ruky! Naše univerzálne nadstavce prahov sú pre vás to pravé. Teraz ich máme za akčné ceny a nie je tak dôvod otáľať s ich nákupom
Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov
Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov12. 02. 2021
Premýšľate, čím by ste vylepšili svoj voz? Hľadáte niečo, čo mu dodá originálny vzhľad a lepšiu ovládateľnosť? Vybrali sme z našej ponuky obľúbené univerzálne predné spojlery, ktoré jednoducho prispôsobíte tvaru takmer každého vozidla, a strhli z ich ceny 9 % alebo 26 %.
Prebuďte voz do jari: top výber z autokozmetiky
Prebuďte voz do jari: top výber z autokozmetiky11. 02. 2021
Blato, zamrznuté hrudy snehu, agresívna posypová soľ a veľké výkyvy teplôt. To všetko musel znášať váš voz celú zimu. Teraz je čas dopriať mu detox a vyraziť na cesty v plnej paráde.
5 vecí, na ktoré nesmiete zabudnúť pri zimnej starostlivosti
5 vecí, na ktoré nesmiete zabudnúť pri zimnej starostlivosti27. 01. 2021
V zime dostáva v aute zabrať nielen podvozok. Špinavý sneh, zamrznuté hrudy, soľ alebo štrk na ceste, nepríjemná vlhkosť a výkyvy teplôt majú vplyv tiež na lak, pneumatiky, sklá a interiérové povrchy a textílie. Postarajte sa o váš voz, aby mrazivé obdobie prežil bez straty na vzhľade a funkčnosti.
Nečistoty nebudú mať šancu: Akčná ponuka detaileru
Nečistoty nebudú mať šancu: Akčná ponuka detaileru27. 05. 2020
Hybridný keramický detailer Meguiar´s je unikátny prípravok s lubrikantmi, optickými rozjasňovačmi a polymérmi s oxidom kremičitým pre dokonalú, jednoduchú a šetrnú starostlivosť o vašu karosériu medzi pravidelným umývaním.
Dizajnové odľahčené kolesové skrutky a matice
Dizajnové odľahčené kolesové skrutky a matice08. 04. 2019
Zadovážili ste si nové krásne kolesá, ale ešte stále to akosi nie je ono? Alebo ste len nasadili letné pneumatiky z minulého roka a príde vám, že je potreba raz za čas svojmu autu dopriať niečo na viac? Niekedy stačí len malý detail a výsledok je veľkolepý nie len na pohľad!
TOP produkt! Hybridný keramický vosk Meguiar's
TOP produkt! Hybridný keramický vosk Meguiar's11. 02. 2019
Objavte kráľa medzi voskmi, Meguiar's hybridný keramický vosk. Už nemusíte míňať peniaze za aplikáciu keramického povrchu na vaše auto. Teraz si ho zvládnete aplikovať sami veľmi jednoducho a navyše s profesionálnym výsledkom! To je ten pravý luxus, ktorý hľadáte.
Jar a letné kolesá. Skúste to trochu inak
Jar a letné kolesá. Skúste to trochu inak28. 03. 2018
Jar je tu. Nočné mrazíky čoskoro skončia a vaše auto bude čakať prezutie na letné gumy. Pridajte svojmu autu originalitu pomocou rozširovacích podložiek pod kolesá.
Koberce do auta Pefect Fit - nepriaznivé počasie je tu
Koberce do auta Pefect Fit - nepriaznivé počasie je tu24. 10. 2017
Pripravte svoje auto na nepriaznivé počasie. Jesenný dážď, sychravé počasie a čoskoro aj topiaci sneh a Ďalšie nečistoty z vonkajška, ktoré si potom nosíte do auta. Pre lepšiu údržbu odporúčame novú radu koberčekov do auta Perfect Fit.