Archív noviniek

COB 4Side: Spoľahlivé LED žiarovky za skvelé ceny
COB 4Side: Spoľahlivé LED žiarovky za skvelé ceny31. 01. 2023
Na sklade nám totiž právě přistáli nové LED žiarovky hlavného svietenia COB 4Side, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, špeciálne navrhnutým chladičom a veľmi atraktívnou cenou.
Luxusná vôňa interiéru s parfémami Fresso
Luxusná vôňa interiéru s parfémami Fresso30. 11. 2022
Vaše hľadanie originální vôně do Vášho vozidla je práve na konci! Zakúpte luxusné parfémy do auta značky Fresso a doprajte si luxusnú a dlhotrvajúcu vôňu interiéru.
Univerzálne nadstavce prahov doprajú vášmu autu športový vzhľad
Univerzálne nadstavce prahov doprajú vášmu autu športový vzhľad30. 08. 2021
Chcete dopriať vášmu autu športový vzhľad a hľadáte rýchle, jednoduché a univerzálne riešenie? S hľadaním je koniec, riešenie máte na dosah ruky! Naše univerzálne nadstavce prahov sú pre vás to pravé. Teraz ich máme za akčné ceny a nie je tak dôvod otáľať s ich nákupom
Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov
Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov12. 02. 2021
Premýšľate, čím by ste vylepšili svoj voz? Hľadáte niečo, čo mu dodá originálny vzhľad a lepšiu ovládateľnosť? Vybrali sme z našej ponuky obľúbené univerzálne predné spojlery, ktoré jednoducho prispôsobíte tvaru takmer každého vozidla, a strhli z ich ceny 9 % alebo 26 %.
Prebuďte voz do jari: top výber z autokozmetiky
Prebuďte voz do jari: top výber z autokozmetiky11. 02. 2021
Blato, zamrznuté hrudy snehu, agresívna posypová soľ a veľké výkyvy teplôt. To všetko musel znášať váš voz celú zimu. Teraz je čas dopriať mu detox a vyraziť na cesty v plnej paráde.
5 vecí, na ktoré nesmiete zabudnúť pri zimnej starostlivosti
5 vecí, na ktoré nesmiete zabudnúť pri zimnej starostlivosti27. 01. 2021
V zime dostáva v aute zabrať nielen podvozok. Špinavý sneh, zamrznuté hrudy, soľ alebo štrk na ceste, nepríjemná vlhkosť a výkyvy teplôt majú vplyv tiež na lak, pneumatiky, sklá a interiérové povrchy a textílie. Postarajte sa o váš voz, aby mrazivé obdobie prežil bez straty na vzhľade a funkčnosti.
Nečistoty nebudú mať šancu: Akčná ponuka detaileru
Nečistoty nebudú mať šancu: Akčná ponuka detaileru27. 05. 2020
Hybridný keramický detailer Meguiar´s je unikátny prípravok s lubrikantmi, optickými rozjasňovačmi a polymérmi s oxidom kremičitým pre dokonalú, jednoduchú a šetrnú starostlivosť o vašu karosériu medzi pravidelným umývaním.