Archív noviniek

Práca v noci? S prídavnými LED svetlami je to hračka
Práca v noci? S prídavnými LED svetlami je to hračka30. 07. 2023
Vďaka účinným LED prídavným a pracovným svetlám budete pripravení čeliť extrémnym situáciám aj mimo bežných ciest. Tieto prídavné svetlomety a rampy pomôžu pri práci v lese, na poli alebo pri preskúmavaní neprebádaných ciest.
COB 4Side: Spoľahlivé LED žiarovky za skvelé ceny
COB 4Side: Spoľahlivé LED žiarovky za skvelé ceny31. 01. 2023
Na sklade nám totiž právě přistáli nové LED žiarovky hlavného svietenia COB 4Side, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, špeciálne navrhnutým chladičom a veľmi atraktívnou cenou.
Luxusná vôňa interiéru s parfémami Fresso
Luxusná vôňa interiéru s parfémami Fresso30. 11. 2022
Vaše hľadanie originální vôně do Vášho vozidla je práve na konci! Zakúpte luxusné parfémy do auta značky Fresso a doprajte si luxusnú a dlhotrvajúcu vôňu interiéru.
Univerzálne nadstavce prahov doprajú vášmu autu športový vzhľad
Univerzálne nadstavce prahov doprajú vášmu autu športový vzhľad30. 08. 2021
Chcete dopriať vášmu autu športový vzhľad a hľadáte rýchle, jednoduché a univerzálne riešenie? S hľadaním je koniec, riešenie máte na dosah ruky! Naše univerzálne nadstavce prahov sú pre vás to pravé. Teraz ich máme za akčné ceny a nie je tak dôvod otáľať s ich nákupom
Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov
Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov12. 02. 2021
Premýšľate, čím by ste vylepšili svoj voz? Hľadáte niečo, čo mu dodá originálny vzhľad a lepšiu ovládateľnosť? Vybrali sme z našej ponuky obľúbené univerzálne predné spojlery, ktoré jednoducho prispôsobíte tvaru takmer každého vozidla, a strhli z ich ceny 9 % alebo 26 %.
Prebuďte voz do jari: top výber z autokozmetiky
Prebuďte voz do jari: top výber z autokozmetiky11. 02. 2021
Blato, zamrznuté hrudy snehu, agresívna posypová soľ a veľké výkyvy teplôt. To všetko musel znášať váš voz celú zimu. Teraz je čas dopriať mu detox a vyraziť na cesty v plnej paráde.