Archív noviniek

Hýčkajte motor a prevodovku s produktami od Ligui moly
Hýčkajte motor a prevodovku s produktami od Ligui moly10. 10. 2019
Starostlivosť o športové vozidlo, auto pre bežné použitie, motorku, traktor alebo napríklad plavidlo sa oplatí v každom počasí. Či už radi brázdite koľaje v snehu alebo na suchu v teplom letnom večeri, platí staré otrepané príslovie – „kto maže, ten jede“.
Dizajnové odľahčené kolesové skrutky a matice
Dizajnové odľahčené kolesové skrutky a matice08. 04. 2019
Zadovážili ste si nové krásne kolesá, ale ešte stále to akosi nie je ono? Alebo ste len nasadili letné pneumatiky z minulého roka a príde vám, že je potreba raz za čas svojmu autu dopriať niečo na viac? Niekedy stačí len malý detail a výsledok je veľkolepý nie len na pohľad!
TOP produkt! Hybridný keramický vosk Meguiar's
TOP produkt! Hybridný keramický vosk Meguiar's11. 02. 2019
Objavte kráľa medzi voskmi, Meguiar's hybridný keramický vosk. Už nemusíte míňať peniaze za aplikáciu keramického povrchu na vaše auto. Teraz si ho zvládnete aplikovať sami veľmi jednoducho a navyše s profesionálnym výsledkom! To je ten pravý luxus, ktorý hľadáte.
Luxusné parfémy do auta? Opravdový  HIT
Luxusné parfémy do auta? Opravdový HIT31. 10. 2018
Hľadáte niečo nové a luxusné? Niečo, čím si urobíte radosť? Ideálny darček ? To spĺňa naša voňavá novinka! Luxusné parfémy do auta. A čo vás isto poteší, aktuálne ich u nás kúpite za akčné ceny!
Jar a letné kolesá. Skúste to trochu inak
Jar a letné kolesá. Skúste to trochu inak28. 03. 2018
Jar je tu. Nočné mrazíky čoskoro skončia a vaše auto bude čakať prezutie na letné gumy. Pridajte svojmu autu originalitu pomocou rozširovacích podložiek pod kolesá.
Koberce do auta Pefect Fit - nepriaznivé počasie je tu
Koberce do auta Pefect Fit - nepriaznivé počasie je tu24. 10. 2017
Pripravte svoje auto na nepriaznivé počasie. Jesenný dážď, sychravé počasie a čoskoro aj topiaci sneh a Ďalšie nečistoty z vonkajška, ktoré si potom nosíte do auta. Pre lepšiu údržbu odporúčame novú radu koberčekov do auta Perfect Fit.
Výfukové systémy SRS pre automobily Honda
Výfukové systémy SRS pre automobily Honda06. 09. 2017
Máte doma Hondu a premýšľate nad tým, čo stále nemáte dokonalé? Máte už kompletné výfukové systémy od SRS? Ak nie, premýšľajte o tom, ako ich získať.
PREDLŽUJEME! Zľava 10% na kozmetiku Meguiar's
PREDLŽUJEME! Zľava 10% na kozmetiku Meguiar's24. 04. 2017
Špičková americká autokozmetika Meguiar's patrí medzi TOP u tunerov na celom svete. Vďaka našej akciu ste sa o tom mohli presvedčiť už aj vy. A pretože vám radi robíme radosť, tak zľavu 10% na celú kategóriu predlžujeme.
Obľúbené produkty opäť SKLADOM
Obľúbené produkty opäť SKLADOM01. 03. 2017
Doskladnění obľúbený výfukový tlmič HKS NEO chróm, funkčné karbónové sania motora - kompletný set vrátane príslušenstva.