Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

ADBL - Leštiaci kotúč Roller Pad Polish 150 R Big

Kód tovaru:ADBL R-POLISH BIG
Dostupnosť:SKLADOM u dodávateľa
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 8,40 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 7,00 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
ADBL - Leštiaci kotúč Roller Pad Polish 150 R Big

Popis produktu

Leštiaci kotúč vhodný pre rotačné leštičky, ktorý efektívne pracuje so všetkými druhmi brúsnych pást. Najvyššia kvalita komponentov a presnosť výroby zaisťujú vynikajúcu úroveň leštiaceho výkonu. Väčšia plocha suchého zipsu ako je priemer unášača umožňuje veľmi rýchle nasadenie a odopnutie kotúča. Jedinečný tvar kónusovej bočnice poskytuje maximálnu efektivitu v kombinácii s dokonalou bezpečnosťou práce. Pracovná plocha kotúča je 175 mm, odporúčame unášač s priemerom 150 mm. Vhodný na odstránenie miernych defektov laku, prípadne na použitie po abrazívnejšom brúsnom kotúči.


ADBL je poľský výrobca vysoko kvalitnej autokozmetiky. Značka si rýchlo získala uznanie medzi nadšencami do autodetailingu a je jednou z najvyhľadávanejších medzi profesionálmi. Silnou stránkou značky ADBL je inovácia. Produkty, ktoré vyrábajú, majú starostlivo vyvinuté jedinečné receptúry s veľmi vysokou účinnosťou a vysokou úrovňou bezpečnosti. Firma ADBL vyrába aj príslušenstvo, leštiace stroje a ďalšie užitočné nástroje, poskytujúce všetky prvky potrebné na komplexné čistenie vozidla. Všetky produkty značky sú vyvíjané od A do Z – od prvotného konceptu cez zloženie a končiac dizajnom obalu.

Kategórie

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%