Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

ADBL - Silná leštiaca pasta Hard Cut 200ml

Kód tovaru:ADBL HARD CUT 200
Dostupnosť:SKLADOM u dodávateľa
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 15,50 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 12,90 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
ADBL - Silná leštiaca pasta Hard Cut 200ml

Popis produktu

Leštiaca zmes ADBL Hard Cut je extrémne všestranná brúsna pasta s inovatívnym zložením. Umožňuje odstránenie hlbokých škrabancov z povrchu laku. Ide o modernú leštiacu hmotu najvyššej kvality, ktorá si hravo poradí s matovaním od brúsneho papiera s gradáciou P1000 až P1500. Výsledný efekt odstránenia škrabancov a úroveň lesku je možné upraviť výberom správnych leštiacich kotúčov a strojov prispôsobených typu laku. ADBL Hard Cut je možné použiť so všetkými typmi lakov, ako pôvodných, tak prelakovaných. Okrem veľmi dobrého brúsneho výkonu zanecháva aj hladký povrch. Receptúra na vodnej báze neobsahuje silikóny, plnivá a vosky, čo má skvelý účinok na odstránenie zvyškov laku aj prachu vznikajúceho pri práci pri lakovaní. ADBL Hard Cut je univerzálna leštiaca zmes, vyrobená pre prácu s rotačným aj dual action leštiacim strojom, ktorý je možné použiť s vlnenými, penovými alebo mikrovláknovými leštiacimi kotúčmi. Vďaka veľmi dobrej povrchovej úprave, v prípade tvrdších farieb, pri vhodnom výbere padu a stroja, je možné použiť ako jednokrokovú metódu korekcie laku.

Hlavné vlastnosti
  •      Najsilnejšia leštiaca pasta od ADBL.
  •      Inovatívne zloženie - vysoká kvalita.
  •      Neobsahuje silikóny, plnivá a vosky.

Ako používať ADBL Hard Cut
  •      Vždy pracujte na chladnej a vopred vyčistenej karosérii.
  •      Je určená na prácu s rotačnou alebo dual action leštičkou alebo aj ručným leštením.

ADBL je poľský výrobca vysoko kvalitnej autokozmetiky. Značka si rýchlo získala uznanie medzi nadšencami do autodetailingu a je jednou z najvyhľadávanejších medzi profesionálmi. Silnou stránkou značky ADBL je inovácia. Produkty, ktoré vyrábajú, majú starostlivo vyvinuté jedinečné receptúry s veľmi vysokou účinnosťou a vysokou úrovňou bezpečnosti. Firma ADBL vyrába aj príslušenstvo, leštiace stroje a ďalšie užitočné nástroje, poskytujúce všetky prvky potrebné na komplexné čistenie vozidla. Všetky produkty značky sú vyvíjané od A do Z – od prvotného konceptu cez zloženie a končiac dizajnom obalu.

Kategórie

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%