Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Auto Finesse Finale 500 ml Honey and Milk Quick Detailer Limited Edition prémiový Detailer

Kód tovaru:FIFI-AF25282
Dostupnosť:SKLADOM
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 15,20 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 12,70 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse Finale 500 ml Honey and Milk Quick Detailer Limited Edition prémiový Detailer

Popis produktu

Auto Finesse Finale Limited Edition Honey and Milk 500 ml v limitovanej vatiantě s zvýšeným obsahom prímesi pravého T1 karnaubského vosku a s špeciálnym arómou Honey and Milk. Vyrobené na želanie len pre CZ a SK trh!

Finale je viacúčelový, lesk zvýrazňujúce Detailer pre použitie po umytí. Odstraňuje ľahké znečistenie, stopy po vode a odtlačky prstov z laku, skla či chrómu. Je založený na vodnej báze obohatené o karnaubský vosk. Ľahko sa používa a pomáha dlhšie udržať pekný vzhľad vášho vozidla v čase medzi voskovaním. Vďaka svojim skvelým hydrofóbnym vlastnostiam je tiež skvelý pomocník vo fáze sušenia vozidla.

Finale v limitovanej variante obsahuje zvýšený obsah rovnakej triedy T1 karnaubského vosku, ktorú Auto Finesse používa vo zvyšku radov tvrdých karnaubských voskov, ďalej potom emulgované a lubricidní vodnej bázy. Toto všetko z neho robí ideálny quick Detailer pre pravidelné dopĺňanie vysokokvalitných voskových vrstiev. Na rozdiel od väčšiny Detailer, Auto Finesse Finale nezanecháva škvrny alebo pruhy pri použití v horúcom, studenom alebo vlhkom počasí. Práve preto je Auto Finesse Finale považovaný za jeden z najefektívnejších Detailer na svete.

Vďaka zvýšenému obsahu pravej karnauby sám o sebe poskytne ochranu laku po dobu dlhšiu, ako 1 mesiac. Navyše zintenzívňuje farby a naozaj prehlbuje lesk. Vôňa medu potom len podčiarkuje výnimočnosť tohto Detailer.

Tak ako všetky produkty Auto Finesse, tak i Finale patrí medzi profesionálne produkty určené pre vyspelé Detailer. Vďaka vysokej efektivite a ľahkosti aplikácie ale s týmto prípravkom dosiahne skvelých výsledkov aj začínajúci používateľ.

Auto Finesse Finale tiež disponuje skvelou lubricitní schopnosťou. Je tak perfektný proo lokálne očistu laku od závažných nečistôt, ako je vtáčí trus pod. Bezpečný tiež pre stieranie prachu a drobných nečistôt.postup aplikácie
Sušenie s Auto Finesse Finale
1) Po umytí vozidlo dôkladne opláchnite vysokotlakovým zariadením
2) Do vnodní hladiny na laku náhodne vystreknite Detailer a oprati opäť opláchnite umývačkou
3) dosuší a vyleštite pomocou kvalitného mikrovláknového sušiaceho uteráka

Starostlivosť o lak po umývaní
1) Vozidlo dôkladne umyte a vysušte
2) Jemným rozprášením aplikujte Detailer priamo na povrch karosérie, alebo na čistú mikrovláknovou utierku a šúchajte krúživými ťahmi do vysokého lesku
3) Postupujte panel po paneli

Náš Tip: Riešite pri umývaní neustále nedokonalosti, alebo nie ste s výsledkom spokojní, prečítajte si náš článok na tému ako umyť auto bez škrabancov a šmúh. Výsledok sa potom dostaví hneď!

Objem: 500 ml

Hmotnosť: 0.55 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%