Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse ObliTARate GEL Tar&Glue Remover 1000 ml odstraňovač asfaltu a smoly

Kód tovaru:FIFI-AF35877
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 33,15 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 27,40 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse ObliTARate GEL Tar&Glue Remover 1000 ml odstraňovač asfaltu a smoly

Popis produktu

Auto Finesse ObliTARate GEL Tar&Glue Remover 1000 ml je extrémne silný odstraňovač smoly, dechtu, lepidiel a asfaltu z laku a okien automobilu.

ObliTARate Gél je výnimočne účinný prípravok na báze rozpúšťadiel navrhnutý tak, aby rozpúšťal odolné a lepkavé nečistoty pri okamžitom kontakte. Tento proces chemického odstraňovania je dôležitou súčasťou fázy dekontaminácie laku a je nevyhnutný pre minimalizáciu rizika poškodenia a poškriabania počas následných fáz dekontaminácie a leštenia.

ObliTARate Gél bol vyvinutý ako vysoko viskózna kvapalina s vysokou užívateľskou prívetivosťou, ktorá zotrváva na povrchoch po maximálnu možnú dobu. Napomáha chemickému rozkladu kontaminantov a umožňuje aj tie najdrsnejšie lepkavé zvyšky bezpečne zotrieť handričkou z mikrovlákna.

Okamžite po aplikácii začne rozpúšťadlo rozpúšťať ťažké nečistoty, ako je decht, lepidlo a gumové rozstreky, rozpúšťať znečisťujúce látky a umožňovať ich fyzické odstránenie z povrchu.

ObliTARate Gél je tiež vhodný na odstránenie továrenských ochranných voskových povlakov, zvyškov starých nálepiek, obtlačkov a dokonca aj prestrekov.

Vezmite prosím na vedomie, že ObliTARate Gél je extrémne silný produkt a môže spôsobiť poškodenie čerstvého laku. Pri použití produktu na týchto povrchoch postupujte opatrne a vopred vyskúšajte na nenápadnom mieste. Pokiaľ sa lak nezahmlí alebo nejako nenaruší a po zotretí nemáte na utierke či aplikátore viditeľné zvyšky farby, môžete ObliTARate Gél použiť s úplnou dôverou.
Vozidlo dôkladne umyte a osušte
Na asfalt, smulu či lepidlá naneste Oblitarate pomocou jemnej utierky, alebo aplikátorom
Ponechajte cca minútu pôsobiť (už uvidíte, ako asfalt sám rozpúšťa, zo zvislých povrchov začne aj svojvoľne stekať dole)
Opatrne zotrite čistou mikrovláknovou utierkou
V prípade potreby postup opakujte
Poznámka: Na utierku, ktorú stierate zvyškami lepidiel, smoly či asfaltu tlačte iba primeraným tlakom. Je lepšie postup 2x zopakovať, než si nerozpustenými zvyškami kontaminácie poškriabať lak. Po odstránení asfaltu a lepidiel je potrebné čistené miesto opäť ošetriť

Objem: 1000 ml
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%