Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Auto Finesse - Total Interior Cleaner 500 ml čistič interiéru

Kód tovaru:FIFI-AF26211
Dostupnosť:SKLADOM
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 16,00 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 13,30 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse - Total Interior Cleaner 500 ml čistič interiéru

Popis produktu

Auto Finesse Total Interior Cleaner 500 ml je vysoko efektívny univerzálny čistič interiéru a interiérových častí automobilu.

Skutočne špecializovaný univerzálny čistič Auto Finesse Total je prispôsobený zvládnuť vysoké požiadavky. Či už čistiť plasty, vinyl, gumu, tkaniny, alebo koberec. Total je sofistikovaný málo penivý prípravok s aktívnymi látkami, ktoré nesklamú. Ponúka vyváženú kombináciu bezpečnosti a čistiace sily, ktoré nemožno nájsť pri drsnom spôsobu čistenia s viacúčelovým vysávačom.

Total tiež obsahuje optické zosvetľovače a kondicionéry. To umožňuje vyčistenie a oživenie aj tých najjemnejších a najchúlostivejších častí interiéru. Čalúnenie tak môžete vyčistiť bez strachu z vyblednutiu. Vďaka tomu, že je Total jednoducho schopný vyčistiť celý rad organických a anorganických nečistôt, je vhodný ako pre důklladnou starostlivosť o všetky povrchy novodobých automobilov, tak aj o starostlivosti historických vozidiel s prirodzenou hodnotou pôvodného stavu.

Total je efektívny pre čistenie škvŕn od potu, olejov, kávy, trávy, bahna, silikónu, krémov, potravín alebo aj krvi.

Úplná istota pri detailingové práci začína použitím produktov, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre túto úlohu. Auto Finesse Total bol zrodený z rokov podrobných skúseností a mesiacov podrobných testov. Jeho jednoduché použitie, napriek tomu prevratný výkon je jasné synonimum pre prípravky Auto Finesse, ktoré Vám umožnia čistiť interiér s vedomím, že dosiahnete skutočne profesionálne výsledky.

Tak ako všetky produkty Auto Finesse, tak i Total patrí medzi profesionálne produkty určené pre vyspelé Detailer. Vďaka vysokej efektivite a ľahkosti aplikácie ale s týmto prípravkom dosiahne skvelých výsledkov aj začínajúci používateľ.
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%