Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse - Ultimate Convertible kit

Kód tovaru:FIFI-AF_ULTIMATE_CONVERTIBLE_K
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
Slovenská pošta v rámci SR9,96 €
Objednávky v hodnote nad 200 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
Česká pošta5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 50,68 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 41,88 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse - Ultimate Convertible kit

Popis produktu

Auto Finesse Ultimate Convertible kit: set pre vyčistenie a impregnáciu striech kabrioletov od exkluzívneho anglického výrobcu auto Finesse.

Kit obsahuje:
- Extra účinný čistič striech kabrioletov Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner
- Impregnácia striech kabrioletov Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml
- Jemná kefa Auto Finesse Upholstery Brush


Auto Finesse Rag Top Hood Cleaner 500 ml čistič striech kabrioletov: jednoduché, rýchle a efektívne čistenie striech z plátna, tkaniny, mohéru. Luxusné hĺbkový čistič, ktorý možno použiť na všetky typy tkanín vrátane tkanín používaných v interiéri.
Tento špeciálne vyvinutý čistič preniká do hĺbky, bezpečne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty a škvrny od tvrdej vody, vtáčí trus, plesne, mastné škvrny a mach. Dokonca hravo odstráni už skôr aplikovanej ochrany. Udržuje strechu kabrioletu v pôvodnom fabrický stave. Pred použitím strechu opláchnite. Rag Top aplikujte kefou alebo špongiou. Po aplikácii opäť opláchnite.

Auto Finesse Rag Top Hood Protector 500 ml impregnácia striech kabrioletov: jednoduchá, rýchla a efektívna impregnácia striech z plátna, tkanín a mohéru. Vhodné pre použitie ako v exteriéri, tak interiéri.
Ochranný bariérový sprej pre všetky druhy tkanín kabrioletov. Navrhnutý tak, aby poskytoval ochranu pred cestnou špinou a ďalšími negatívnymi prvkami. Efektívne chráni proti UV žiareniu a znižuje blednutiu farieb. Návod na použitie: Uistite sa, že je povrch čistý a úplne suchý pred aplikáciou. Nastriekajte jemnú vrsta popraškom a nechajte uschnúť. Pre najvyššiu efektivitu aplikujte 2 - 3 ľahké vrstvy a nechajte pôsobiť po dobu 2 - 3 hodín.

Auto Finesse Upholstery Brush Prémiový kefa: Prémium detailingový kefu.
Tento ručne vyrábaný kefa s 2 "dlhými štetinami je určený pre čistenie látkových i kožených sedačiek a ostatných častí interiéru. Tiež je vynikajúcou voľbou pre čistenie striech kabrioletov a ostatných látkových povrchov. Ručne vyrobený v Anglicku! Dĺžka štetín 2" (cca 50 mm) Rukoväť z mäkkého dreva

Cena za kompletný set
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%