Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Auto Finesse - Ultimate Engine kit

Kód tovaru:FIFI-AF_ULTIMATE_ENGINE_KIT
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
Slovenská pošta v rámci SR9,96 €
Objednávky v hodnote nad 200 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
Česká pošta5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 73,80 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 60,99 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Auto Finesse - Ultimate Engine kit

Popis produktu

Auto Finesse Ultimate Engine kit: set pre umývanie a impregnáciu motorového priestoru automobilu od exkluzívneho anglického výrobcu auto Finesse.

Kit obsahuje:
- Univerzálny čističAuto Finesse Verso All Purpouse Cleaner 1000 ml
- Impregnáciu plastov a pryžeAuto Finesse Dressle All Purpose Dressing 500 ml
- Premiové štětceAuto Finesse Detailing Brushes Hog Hair
- 2x mikrovláknová utěrkaAuto Finesse White Microfiber Cloth

Auto Finesse Verso All Purpouse Cleaner 1000 ml čistič a odmasťovač povrchu: Intenzívny čistič a odmasťovač povrchu, nevyhnutný doplnok pre prípravu povrchu pred aplikáciou kremičitých nanopovlaky.
Auto Finesse Verso je koncentrovaný univerzálny čistič a odmasťovač, ktorý sa môže pochváliť širokou škálou čistiacich schopnosti. Preto je vhodný ako pre čistenie interiéru tak i vonkajších častí vozidla. Verso je ideálna pre čistenie kobercov, textílií, kože, gumových částí.Vhodný ale aj na čistenie motorov, prahov, podbehov, kolies, pneumatík, karosérie, atď. Vďaka odmasťujúcim vlastnostiam je ideálnym prostriedkom prípravy karosérie pre aplikácie kremičitých nanopovlaky.

Odporúčané riedenie:
- motorový priestor: 1: 1 - 1: 5
- interier silné znečistenie 1: 7 - 1:10
- interier bežné znečistenie: 1:10
- čistenie kože: 1:15 - 1:20

Auto Finesse Dressle All Purpose Dressing 500 ml sealant na plasty: Vysoko moderná ochrana plastov a vinylových častí automobilu.
Vysoko účinná impregnácia plastov a vinylových častí s suchým dizajnom. Dressle je skvelý produkt, ktorý vylepší vzhľad kokpitu vášho vozidla. Zanecháva Nelepkavé a nemastný povrch, zanecháva príjemný a prirodzený lesk. UV faktor zabráni blednutiu a udržuje všetky plasty a vinylové časti bohaté a svieži. Odporúčame použiť v interiéri a motorovom priestore na plastové a vinylové čalúnenie. Vďaka svojim vlastnostiam je aj ideálnym prípravkom na ošetrenie a impregnáciu vinylových striech kabrioletov.

Auto Finesse Detailing Brushes Hog Hair prémiové štetce z diviačích štetín: Premiové štetca na detailing.
Tieto štetce sú ručne vyrábané v Anglicku. Masívne rukoväť z tvrdého dreva a diviačie štěšiny o 75% dlhšie, než je štandardná dĺžka konkurenčných štetcov. Jeho štetiny sú odolné proti chemikáliám a ľahko sa narovnajú späť. Vďaka tomu tento kefu dlho vydrží. Ideálny pre čistenie kolies, grill, a ťažko prístupných priestorov. Super mäkké prírodné štetiny sú bezpečné pre lak vďaka čomu nehrozí škrabance. Ideálnou voľbou pre perfekcionistu. Veľmi odolné štetiny. Jemné čistenie.

Auto Finesse White Microfiber Cloth mikrovláknová utierka 40x40 cm: Ultra jemná mikrovláknová utierka.
Vynikajúci výkon v prípade aplikácie voskov, lešteniek a glazúr. Ich extrémne hladký povrch zaisťuje hladký pohyb na povrchu a minimalizuje riziko nejednotné aplikácie alebo poškriabaniu. White Microfiber utierky sú tiež skvelé pre čistenie okien a interiéru. Ideálne napríklad pri aplikácia prípravkov
Veľkosť 40x40 cm
Gramáž: 300 GSM

Cena za kompletný set
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%