Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

AVA Pipe Cleaning Hose 20 m hadica na čistenie rúr

Kód tovaru:MEG-AVA35539
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 143,96 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 118,98 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
AVA Pipe Cleaning Hose 20 m hadica na čistenie rúr

Popis produktu

AVA Pipe Cleaning Hose 20 m je hadica s rotačnou tryskou pre čistenie rúr a kanalizácie umožňujúca upevnenie k tlakovej umývačke AVA.

S hadicou na čistenie rúr AVA Pipe Cleaning Hose 20 m sa môžete stať vlastným špecialistom na čistenie kanalizácie bez veľkého úsilia!

Flexibilná hadica s dĺžkou 20 metrov slúži na čistenie alebo preplachovanie upchatých alebo silne znečistených rúrok vo vnútorných i vonkajších priestoroch domu, dvora, záhradné kôlne, táborisko atď.

Hadica na čistenie rúr AVA má výstuž z vlákien, ktorá zaisťuje určitú stabilitu, bez toho, aby tým bola hadice nepružná a nemohla prejsť tesnými krivkami alebo úzkymi priechodmi. Priemer hadice na čistenie rúr AVA je iba (maximálne) 18 mm, takže možno čistiť aj rúrky s malým prierezom.

Má 3-prúdovú (samozrejme samostatne vymeniteľnou) rotačnú trysku, ktorá sa vďaka generovaného tlaku vody rýchlo otáča. To spoľahlivo odstráni nečistoty z upchatého potrubia. Princíp je založený na skutočnosti, že voda vypustenú tryskou nie je striekaná dopredu v smere upchatiu, ako by sa dalo predpokladať, ale namiesto toho sa strieka rotačne dozadu. V dôsledku toho nemožno upchatia zatlačiť ďalej do potrubia, ale je spoľahlivo rozpúšťanie a uvoľnené nečistoty sú prúdom vody transportované späť, do smeru otvorené strany potrubia. Ďalšou výhodou tohto princípu je, že hadica na čistenie potrubia sa prúdom vody vťahuje "sama" do upchaté rúrky, ktorá má byť čistená, namiesto aby sa musela tlačiť dovnútra. Použitá špeciálna tryska funguje na princípe spätného rázu.

Hadica na čistenie potrubia AVA má na druhom konci bajonetové pripojenie, ktoré je možné pripojiť bez akéhokoľvek úsilia a úplne bez náradia priamo k jednej z pištolí alebo nástavcov AVA.

Hadicu na čistenie potrubia AVA možné navyše použiť aj na väčšinu ostatných vysokotlakových čističov, ktoré majú porovnateľný systém bajonetových konektorov.

Hlavné výhody AVA Pipe Cleaning Hose 20 m
Vhodné pre použitie príslušenstva Karcher na tlakové umývačke AVA
Kompatibilný s AVA Zero-Force Gun
Kompatibilný s nadstavcami AVA Zoom Lanke, AVA Fixed Lance 35 cm, AVA Fixed Lance 60 cm
Rýchloupínací systém pre okamžité uchytenie na vstupe
Vyrobené z vysoko odolných materiálov pre maximálnu životnosť
Za použitia adaptéra AVA Female Bayonet možné hadicu upevniť aj k akejkoľvek tlakovej umývačke iných výrobcov

Obsah balenia AVA Pipe Cleaning Hose 20 m
1x hadica s rotačnou tryskou

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%