Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Grit Guard Insert ochranná vložka do vedra - čierna

Kód tovaru:REHIM-GG-Black
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 11,56 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 9,55 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Grit Guard Insert ochranná vložka do vedra - čierna

Popis produktu

Grit Guard ® Insert je originálny známa americká ochranná vložka do umývacích vedier, ktorá zamedzí vírenie nečistôt a kontaminantov, ktoré by sa inak nachytali do špongie či rukavice a mohli poškodiť lak či iný umývané povrch.

Ochranná vložka Grit Guard ® Insert - prvý na svete a stále najlepší! Ochráňte lak a ostatné povrchy pred poškriabaním od nečistôt rozvířených vo vode pri umývaní v bežnom vedre bez ochrannej vložky. Väčšina defektov laku vzniká pri nesprávnom umývanie, či už v automyčkách alebo ručnom umývaní. Špina a piesok sa zachytávajú v umývacej hube alebo rukavicu, a keď znovu namočíte špongiu alebo rukavicu do vedra, abrazívne častice sa dostanú do vody. Následné úbytky vody a rozvírené nečistoty v vedre neustále kontaminujú vašu špongiu alebo rukavicu a tieto kontaminanty potom opakovane trite o lak.

Vďaka ochrannej vložke sa piesok a ďalšie nežiaduce častice z umývacie huby či rukavice usadia na dne nádoby, takže vaše umývacia voda zostane bez nečistôt. Vložka svojou konštrukciou rozdelí spodnú časť vedra na 4 časti a usadeniny sa tak ďalej nevíri. Prekvapí vás, koľko nečistôt sa nahromadí pod mriežkou na spodku vedra! Grit Guard ® vám môže ušetriť bezpočet hodín práce strávených leštením kruhových škrabancov.

Dve mriežky sú lepšie ako jedna! Pre optimálnu ochranu laku dávajte dve mriežky Grit Guard ® na seba. Originál vedro Grit Guard ® je dostatočne vysoký a objemný, aby vám stále zostalo dosť vody s penou pre bezproblémovej a šetrné umytí.

vlastnosti:
- priemer 26,5cm
- pasuje do väčšiny 3,5, 4, 5 a 6 galónových umývacích vedier
- špeciálna konštrukcia zamedzuje vírenie usadených nečistôt
- vyrobené v USA

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%