Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2 FabricCoat 120 ml kremičitá impregnácia textilu

Kód tovaru:GG-G26001
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 22,09 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 18,26 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2 FabricCoat 120 ml kremičitá impregnácia textilu

Popis produktu

Gyeon Q2 FabricCoat 120 ml kremičitá impregnácia textilu: Dlhodobá ochrana textilu proti vode, znečisteniu a UV žiareniu na báze kremíka SiO2.

Gyeon stanovuje nové štandardy, pokiaľ ide o povlaky na báze kremíka. Pri vývoji nášho sortimentu sme sa snažili byť čo najviac inovatívne. To nás zaviedlo k prvej plne funkčnej textilnej ochrane, ktorá obsahuje SiO₂.

Aplikujte Q² FabricCoat iba na čistý a úplne suchý povrch. Maskujte okolité diely, aby ste predišli ťažko odstrániteľným škvrnám.

TIP: FabricCoat vždy po nástreku utrite pomocou Q²M LeatherBrush alebo pomete dlaňou v nitrilovej rukavici. Neprežeňte dávkovanie. 2 tenké vrstvy sú oveľa lepšie ako jedna veľmi silná aplikácia. Výrobok vyžaduje rýchly proces sušenia, takže dbajte na to, aby nedošlo k jeho spomaleniu tým, že sa na povrch nanesie príliš veľa produktu naraz.

Výdatnosť: 80 ml / 1m2
pH tolerancie: 2-11
Odolnosť: až 6 mesiacov

Vlastnosti:
Mechanická odolnosť: 4/5
Odvod vody: 4/5
Samočistiace schopnosti: 5/5

Q² FabricCoat vytvára silný neviditeľný povlak, ktorý chráni tkaniny nielen proti nečistotám a kvapalinám, ale aj proti škodlivým UV lúčom, vďaka ktorým povrchy môžu pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu vyblednúť. S dobrým krytím a vynikajúcou ochranou po dobu až 6 mesiacov ponúka Q² FabricCoat vysoko technologické riešenie pre textílie.

Na použitie na väčšine tkanín a textílií. Q² FabricCoat pomáha udržať tieto povrchy dlhšie čistejšie a tiež uľahčuje ich následné čistenie (či už vo vnútri alebo mimo vášho auta). Tento povlak je superhydrofóbny, „hádže“ vodu a kvapaliny z tkanín a textílií - dokonca aj pri strechách kabrioletov postačí pre dokonalú čistotu iba jediný oplach vysokotlakovou umývačkou.

Objem: 120 ml

Hmotnosť: 0.15 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%