Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2 LeatherCoat 120 ml ochrana kože

Kód tovaru:GG-G26004
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 8,89 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 7,35 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2 LeatherCoat 120 ml ochrana kože

Popis produktu

Gyeon Q2 LeatherCoat 120 ml ochrana kože: Inovatívny povlak na kožené čalúnenie s ochranou proti vode a UV žiareniu s matným finišom.

Q² LeatherCoat je veľmi ľahko použiteľný, pre svoju aplikáciu vyžaduje iba riadne vyčistenú kožu, vďaka čomu je zaistená dobrá väzba. Potom jednoducho naneste na mäkkú handričku z mikrovlákna alebo aplikátor a naneste v jednej vrstve. S odolnosťou až 3 mesiace poskytuje tento hydrofóbny povlak ochranu pred tekutinami, potom, špinou a tiež „transferom farbív“ z džínsov a odevov, ktoré môžu zafarbiť kožu.

Q² LeatherCoat je voľba číslo 1 na starších, opotrebovaných kožených čalúneniach. Na rozdiel od Q² LeatherShield nevyžaduje dokonalú štruktúru čalúnenia, aby bola zaistená ochrana a efektívne odpudzovanie nečistôt.

TIP: Použite malé množstvo výrobku a rovnomerne votrite do povrchu kože pomocou aplikátora Q²M MF Applicator. V prípade potreby zvyšky zotrite jemnou utierkou.

Iba jedna vrstva Q² LeatherCoat zaisťuje vysokú úroveň ochrany. Samotný povlak je hydrofóbny a odpudzuje kvapaliny aj nečistoty. Poskytuje tiež silnú ochranu proti UV lúčom, čo vám umožní udržať čerstvosť farieb po dlhú dobu, a to aj v horúcich a slnečných podmienkach. Q² LeatherCoat je určený na ochranu kože pred nečistotami, potom, soľou a tukmi. Jeho hydrofóbne vlastnosti a silné spojenie s povrchom pomáhajú chrániť pred znečisťujúcimi látkami, ktoré môžu preniknúť do štruktúry vášho vybavenia.

Vzhľadom na to, že najmodernejšia interiérová kožená koža má matnú povrchovú úpravu, uistili sme sa, že Q² LeatherCoat zanecháva neviditeľnú vrstvu, ktorá nijako neovplyvňuje vzhľad alebo dojem z mäkkej kože. Je to jednoducho kabát kože, aby jej dobrý vzhľad zostával rovnaký ako v deň, keď ste ho kúpili.

Objem: 120 ml

Hmotnosť: 0.15 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%