Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Gyeon Q2 Rim EVO Keramická ochrana na kolesá 30ml

Kód tovaru:GG-G38760
Dostupnosť:SKLADOM u dodávateľa
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 53,80 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 44,80 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2 Rim EVO Keramická ochrana na kolesá 30ml

Popis produktu

Gyeon Q2 Rim EVO (30 ml) je inovovaný špeciálny keramický nanopoťah na disky kolies so zvýšenou chemickou a tepelnou odolnosťou.

Na trhu sú k dispozícii rôzne typy ráfikov, napr. lakované, eloxované alebo leštené. Q² Rim je vhodným produktom na ochranu každého z nich. Dokonca aj majitelia modelov kolies s leštenými goliermi zistia, že potreba preleštenia pre tzv. zrkadlový efekt je podstatne menej častá. Q² Rim EVO sa aplikuje iba 1 hrubou vrstvou. Keď si prajete predĺžiť jej trvanlivosť, môže byť ochrana vrstvená. Medzi vrstvami treba dodržať minimálne 4 hodiny. Obliečka môže byť aplikovaná na všetky povrchy ráfikov, ako lesklé, tak matné.

TIP: Naneste Q² Rim v sekciách. Ide o formu rýchleho zrenia a vytvrdzovania, takže veľké, komplexne tvarované ráfiky by mali byť rozdelené pri aplikácii do radu menších častí.
Hlavné znaky Gyeon Q2 Rim EVO

     Spotreba: 15 ml / 1 sada kolies
     Tvrdosť: +3H
     Teplotná odolnosť: > 800°C
     pH tolerancie: 2-11
     Hrúbka jednej vrstvy po vyzretí: 0.5 qm
     Životnosť: >18 mesiacov / 30 000 km

Kolesá, ktoré sú tesne pri motorovom priestore, alebo hneď vedľa výfukov, sú komponenty najviac vystavené vysokým teplotám. Q² Rim EVO má vytrvalostnú schopnosť presahujúcu 800°C bez poškodenia pôvodných vlastností. Skutočnosť, že tento kremeničitý povlak je určený výhradne pre ráfiky, je prínosom a zavádza novú úroveň kvality v oblasti ochrany zliatinových diskov.

Podobne ako pri iných originálnych povlakoch na báze SiO₂ ponúka Q² Rim EVO vynikajúce samočistiace schopnosti. To má za následok obmedzenie doby potrebnej na udržanie kolies, najmä tých, ktoré majú zložité tvary. Chráni pred prílišným množstvom prachu z brzdových doštičiek a uľahčuje pravidelné umývanie ráfikov iba čistou vodou pomocou tlakovej umývačky. Použitie čistiaceho prostriedku s neutrálnym pH bude navyše uľahčovať celý proces údržby. Q² Rim EVO, na rozdiel od iných konvenčných riešení ochrany ráfikov, je tiež odolný voči agresívnejším čistiacim prostriedkom.
Obsah balenia Q2 Rim EVO

     Gyeon Q2 Rim 30 ml
     Gyeon aplikátor
     4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm
     Aplikačný manuál
     Hmotnosť: 0.3 kg
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%