Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2M Bathe Essence 1000 ml autošampón

Kód tovaru:GG-G29617
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 26,77 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 22,12 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2M Bathe Essence 1000 ml autošampón

Popis produktu

Gyeon Q2M Bathe Essence 1000 ml autošampón: Vysoko koncentrovaný pH neutrálny autošampón určený pre starostlivosť o vozidlo ošetrené sealanty a vosky.

Q²M Bathe Essence je čistou esenciou šampónu. S úžasnou koncentráciou 1: 2000 stačí iba 5 ml výrobku pre dokonalé umývanie! Dokonca jediná 400 ml fľaša stačí až na 80 umývaní. Pôsobivá čistiaca sila a schopnosť odstrániť nečistoty, špinu a ľahkú organickú kontamináciu sú kombinované s fantastickou lubrikovateľnosťou a vysokou penivosťou. Ideálna pre bezpečné umývanie vozidla s minimálnymi rizikami poškodenia.

Q²M Bathe Essence je tou najlepšou voľbou pri čistení vozidiel s keramickými ochranami. Vďaka svojej dodatočnej čistiacej sile umožňuje odstrániť ľahkú organickú kontamináciu a pomáha obnoviť počiatočnú hydrofóbnosť ochrany. Autošampón je úplne bezpečný na všetkých povrchových úpravách a povlakoch vďaka neutrálnemu pH.

TIP: Nepoužívajte výrobok nadmerne. Už len 5 ml skutočne postačí na bezpečné a efektívne umývanie.

- spotreba 5-10ml/auto - riedenie 1:2000
- pH 6

Objem: 1000 ml

Q²M Bathe Essence zostáva aj napriek svojej vysokej koncentrácii plne bezpečný na všetkých vonkajších plochách vášho vozidla. Neodstráni vosky ani neovplyvní keramické ochrany. Má čistú formuláciu, bez akýchkoľvek zjasňovačov alebo aditív. Nemá ani lesk zintenzívňujúci prísady, čo z neho robí skvelý produkt na revíziu akýchkoľvek ochrán.

Q2M Bathe Essence má vysokú penivosť. Kľúčovou vlastnosťou je však jeho lubricita, ktorá významne prispieva k bezpečnosti umývania. V kombinácii s kvalitnou umývacou rukavicou sa jedná o jednu z najbezpečnejších variant umývania automobilov na svete!

Hmotnosť: 1.2 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%