Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2M Foam 1000 ml aktívna pena

Kód tovaru:GG-G25960
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 19,11 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 15,79 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2M Foam 1000 ml aktívna pena

Popis produktu

Gyeon Q2M Foam 1000 ml je inovovaná hustá aktívna pena vhodná pre všetky typy povrchov a na údržbu vozidiel ošetrených kremičitými nanopovlakmi. Nová receptúra ​​roku 2021 zaručuje oproti pôvodnému variantu oveľa dlhšiu výdrž a zvýšenú efektivitu.

Predmývanie, najmä pri vozidlách, kde bola vykonaná korekcia farieb, je veľmi dôležité pre zachovanie čo najlepšieho vizuálneho efektu. Q²M Foam zaisťuje vysoko účinný prvý krok v procese čistenia, pretože pomáha znižovať množstvo nečistôt, ktoré treba odstrániť pri umývaní s rukavicou a šampónom.

Pred použitím zrieďte Q2M Foam vodou. V závislosti na tom, aké je vaše auto špinavé, môžete ho riediť od 1: 5 do 1:15. Nikdy nepracujte na priamom slnku - nenechajte produkt zaschnúť na povrchu. Nechajte ho pôsobiť aspoň 1 minútu a opláchnite tlakovou umývačkou.

Odporúčaná spotreba: 50 ml / vozidlo
Bezpečný pre nanesené ochrany a všetky povrchy na vozidlách

Q²M Foam poskytuje možnosť bezdotykového umývania aj v domácom prostredí. Rozpúšťa špinu a nečistoty z vozovky. Nielen že je úplne bezpečná pre vaše ochrany, ale aj pre všetky povrchy, ako sú leštené časti alebo vonkajšie plasty.

Silná pena je jednou z hlavných výhod vysoko kvalitných produktov. Q²M Foam vytvára veľmi silnú a hlbokú penu, ktorá sa lepí na špinavé plochy a tým rozpúšťa nečistoty a špinu. Pena by mala byť pred jej zaschnutím umytá tlakovou umývačkou.

Objem: 1000 ml

Hmotnosť: 1.2 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%