Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2M Leather Set STRONG sada na čistenie a impregnáciu kože

Kód tovaru:GG-G32415
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 34,85 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 28,80 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2M Leather Set STRONG sada na čistenie a impregnáciu kože

Popis produktu

Gyeon Q2M Leather Set STRONG súprava na čistenie a impregnáciu kože: kompletná súprava na dôkladné vyčistenie a impregnáciu kožených povrchov v automobile.

Set obsahuje:
Gyeon Q2M LeatherCleaner Strong 200 ml čistič kože s speňovačom
Gyeon Q2 Leathercoat 120 ml ochrana kože
Gyeon Q2M LeatherBrush kefa na koži
Gyeon Q2M MF Applicator mikrovláknový návlekový aplikátor
Gyeon mikrovláknová utierka

Q²M LeatherCleaner Strong je extra účinný čistič kožených povrchov. Vyvinutý spolu s high-end Gyeon Q² LeatherShield. Ide o konečný prípravok na prípravu kože pred aplikáciou ochranných povlakov. Odstraňuje nečistoty, mastné zvyšky a zafarbenie. Na rozdiel od väčšiny čističov na koži tento vzorec neobsahuje žiadne zmäkčujúce alebo konzervačné prísady, takže povrch je pripravený na aplikáciu akéhokoľvek sealantu.

Q² LeatherCoat je veľmi ľahko použiteľná ochrana kože, ktorá vyžaduje iba riadne čistenie, aby bola zaistená dobrá väzba. Potom jednoducho naneste na mäkkú handričku z mikrovlákna alebo aplikátor a zotrite v rovnej vrstve. S odolnosťou až 3 mesiace poskytuje tento hydrofóbny náter ochranu pred tekutinami, potom, špinou a tiež „transferom farbív“ z džínsov a odevov.

Táto kompletná sada je dodávaná s úplne novým Q²M LeatherBrush & Q²M MF Applicatorom a uterákom z mikrovlákna. Nový dávkovač Q²M LeatherCleaner Strong vytvára penu, ktorá je efektívnejšia a jednoduchšia pri aplikácii. Q²M LeatherCleaner Strong zaisťuje odstránenie aj silných nečistôt, olejovitých zvyškov a poskytuje najlepšiu prípravu na ochranu. Q²M LeatherCoat zaisťuje dlhodobý ochranný účinok a uľahčuje budúcu údržbu.

Q²M LeatherCleaner Strong je dokonalým riešením pre dôkladnú údržbu a predprípravu koženého čalúnenia. Neobsahuje žiadne zmäkčujúce prísady a nezanecháva žiadne zvyšky, ktoré by mohli narušiť kvalitu kremičitého povlaku. Q²M LeatherCleaner Strong zanecháva plne matný povrch a je vhodný pre všetky moderné typy kože.

1 set postačí na kompletné vyčistenie a ochranu 2-3 vozidiel.

Cena za set
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%