Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2M LeatherCleaner STRONG 1000 ml čistič kože

Kód tovaru:GG-G32414
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 23,79 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 19,66 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2M LeatherCleaner STRONG 1000 ml čistič kože

Popis produktu

Gyeon Q2M LeatherCleaner STRONG 1000 ml čistič kože: Extra efektívny čistič kože vhodný na čistenie aj silne znečistených povrchov.

Q²M LeatherCleaner Strong je extra účinný čistič kožených povrchov. Vyvinutý spolu s high-end Gyeon Q² LeatherShield. Ide o konečný prípravok na prípravu kože pred aplikáciou ochranných povlakov. Odstraňuje nečistoty, mastné zvyšky a zafarbenie. Na rozdiel od väčšiny čističov na koži tento vzorec neobsahuje žiadne zmäkčujúce alebo konzervačné prísady, takže povrch je pripravený na aplikáciu akéhokoľvek sealantu.

Ako na to?
Najprv vysajte čalúnenie. Používajte Q²M LeatherCleaner Strong spolu s vodou, aby sa zdôraznila pena. Tým pomôžete čističovi sa rozložiť. Na čistenie použite Q²M Leather Brush.

TIP: Nečistoty vždy odstráňte mikrovláknom v priamom pohybe. Použite minimálne 3 utierky: prvú na čistenie, druhú vlhkú na odstránenie peny a tretiu na vysušenie povrchu.

Q²M LeatherCleaner Strong je dokonalým riešením pre dôkladnú údržbu aj silne znečistené kože a teda predprípravu koženého čalúnenie. Neobsahuje žiadne zmäkčujúce prísady a nezanecháva žiadne zvyšky, ktoré by mohli narušiť kvalitu keramických povlakov či sealantov. Q²M LeatherCleaner Strong zanecháva plne matný povrch a je vhodný pre všetky moderné typy kože.

Bežná spotreba na jedno vozidlo: 100 ml

Objem: 1000 ml

Hmotnosť: 1.2 kg

Cena za 1ks

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%