Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Gyeon Q2M WetCoat 4000 ml kremičitý sealant

Kód tovaru:GG-G25995
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 74,43 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 61,51 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Gyeon Q2M WetCoat 4000 ml kremičitý sealant

Popis produktu

Gyeon Q2M WetCoat 4000 ml kremičitý sealant: Revolučný sealant v spreji na báze SiO2, ktorý ponúka okamžitú ochranu v priebehu niekoľkých minút.

Q²M WetCoat je okamžitý, brilantne ľahko použiteľný hydrofóbny povlak. Je pripravený na použitie, čo prináša vynikajúce výsledky v jednoduchom a rýchlom procese nastriekať a opláchnuť. Napriek jednoduchému použitiu poskytuje Q²M WetCoat dlhú chemickú odolnosť.

Používajte Q²M WetCoat iba na mokrom a chladnom povrchu. Výrobok nikdy nepoužívajte na priamom slnku. Ak chcete výrobok používať v teplej alebo horúcej klíme, pracujte po sekciách.

TIP: Okamžite opláchnite Q2M WetCoat. Nečakajte, či sa začne svojvoľne objavovať reakcia - reakcia sa objaví po opláchnutí tlakovou umývačkou. Pre najlepšie výsledky je potrebná "tlaková aktivácia". Nie je teda vhodné oplachovať iba obyčajným prúdom vody. Nepoužívajte ho bez rukavíc.

Odporúčaná spotreba: 80 ml / vozidlo
pH tolerancie: 2-11
Uhol zmáčania: >90st
Obsah SiO2: <5%
Odolnosť: > 12 týždňov
Odolnosť: 4/5
Lesk: 4/5
Odvod vody: 5/5
Tvrdosť: 1/5
Samočistiace schopnosti: 5/5

Q²M WetCoat je revolučný sprejový coating, ktorý ponúka okamžitú trvanlivú ochranu v priebehu niekoľkých minút - jednoducho nastriekate a opláchnete. Skutočnou výhodou je obrovský hydrofóbny a samočistiaci účinok, ktorý je k dispozícii okamžite. Chemická odolnosť je ihneď sprevádzaná intenzívnym leskom.

Hlavnou výhodou Q²M WetCoat je jeho univerzálny charakter, ktorý umožňuje použitie na takmer každom vonkajšom povrchu vášho vozidla. Pridá skvelé samočistiace a hydrofóbne vlastnosti nielen na laku, ale aj na plastových alebo kovových častiach, ráfikoch alebo oknách.

Objem: 4000 ml

Hmotnosť: 4.5 kg

Cena za 1ks
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%