Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

IK Foam 1.5 Sprayer - tlakový ručný napeňovač, 1 l

Kód tovaru:MEG-IK-81776
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 55,60 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 45,95 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
IK Foam 1.5 Sprayer - tlakový ručný napeňovač, 1 l

Popis produktu

Prvý z týchto funkcií je schopnosť napeňovača IK Foam 1.5 Sprayer vytvárať hustú penu z akéhokoľvek produktu, ktorý používate. Keď aplikujete produkt, napr univerzálny čistič alebo odmasťovač, bude produkt schopný pracovať oveľa efektívnejšie vo forme peny než vo forme aerosólu. Pena umožňuje produktu, aby lepšie priľnul na povrch a dlhšie sa na ňom udržal, než začne stekať. Čím dlhšie produkt na povrchu pôsobí, tým efektívnejšie môžete pracovať!

Ďalšou výhodou napeňovača IK Foam 1.5 Sprayer je výrazné zníženie únavy rúk. Použitie produktu ako je Quik Wax alebo Quik Detailer vyžaduje k efektívnemu využitiu dostatočné množstvo produktu. Keď ho aplikujete na celé auto, nezriedka sa dostaví únava ruky z opakovaného krčeniu rozprašovača. S napeňovačom IK Foam 1.5 Sprayer však môžete vytvoriť veľké množstvo tlaku naraz a tento tlak postupne využiť na aplikáciu vášho produktu po dlhšiu dobu a bez nutnosti neustáleho "pumpovanie"!

Počas vašich detailingových chvíľok ste nútení používať širokú škálu produktov, z ktorých niektoré budú oveľa agresívnejší ako iné. Napeňovač IK Foam 1.5 Sprayer vám ušetrí starosti, pretože vďaka konštrukcii z polypropylénu a polyetylénu a vysoko kvalitným tesnením a podložkám FPM Viton® je napeňovač IK Foam 1.5 Sprayer schopný pracovať aj s tými nejagresivnějšími chemikáliami používanými v detailingovém odvetví!

Objem: 1 liter
Plniace objem: 0,75 litra

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%