Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Meguiar 's Hybrid Ceramic Wash & Wax - hybridný keramický autošampon, 1 410 ml + 236 ml

Kód tovaru:MEG-G210256
Dostupnosť:14 - 60 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Bežná cena:34,30 EUR
Ušetríte:9,91% | 3,40 EUR
Akčná cena: 30,90 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 25,50 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Meguiar 's Hybrid Ceramic Wash & Wax - hybridný keramický autošampon, 1 410 ml + 236 ml
- 10 %

Popis produktu

Meguiar 's Hybrid Ceramic Wash (väčšia nádoba) je pH neutrálny zmesou účinných, povrchovo aktívnych látok, ktoré účinne, a pritom šetrne odstraňujú nečistoty z povrchu karosérie. Sú úplne šetrné k laku a všetkým typom jeho ochrán, plastom čírym aj nelakovaným, chrómovým dielom a všetkým ostatným častiam, ktoré v exteriéri svojho auta nájdete.

Meguiar 's Hybrid Ceramic SiO2 Boost (malá nádoba) je aditívum, ktoré posunie umývanie na úplne novú úroveň vďaka extrémnemu odpudzovanie vody (hydrofobie) a hybridné keramické ochrane!

Obaja dohromady vytvoria kombináciu, ktorá Vás oslní hladkosťou, čistotou a hydrofobitou po jednoduchom umytí!

Nešetrné umývanie je hlavným zdrojom poškodenia laku! Nevhodným ručným umývaním, poprípade navštevovaním portálových / kefových umývačiek dôjde nevyhnutne k poškrabaniu a poškodeniu Vášho laku!
Umývajte vždy tak, aby ste eliminovali riziko poškodenia Vášho laku.
Používajte vždy len vlastný, osvedčený šampón, nie voľne dostupné šampóny, ktorých pôvod Vám nie je známy a jeho umývacie vlastnosti nemáte starostlivo overené.
Nepoužívajte umývacie prípravky na riad, do domácnosti, bezkontaktné či aktívne čističe a peny, odmasťovače, rozpúšťadlá a iné detergentné látky! Tieto čističe spravidla nie sú šetrné k ochrannej voskovej vrstve ani leštiacim olejom na povrchu Vášho laku, vysušujú ho a zanechávajú ho odhalený a bez akejkoľvek ochrany! Nechránený lak začne veľmi skoro povrchovo degradovať, začne sa prejavovať jeho oxidácia, strata lesku, je veľmi nebezpečne vystavený nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia a je výrazne náchylnejšie na mechanické a chemické poškodenie!
Voda, ktorú umývate svoje vozidlo, by mala mať teplotu čo najbližšie teplote karosérie.
Používajte metódu 2 vedier alebo vedro Meguiar 's s vložkou Grit Guard.
Nepoužívajte molitanové špongie. Tieto huby nedokážu účinne absorbovať nečistoty a ich použitím môžete lak poškriabať. Používajte len šetrnú umývacie rukavicu s veľmi jemnými chĺpkami z mikrovlákna alebo prírodné jahňacej vlny, ktoré zachytia drobné nečistoty a absorbujú ich do seba.
Ideálne pre použitie s hybridným keramickým šampónom, a pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov, je špeciálny hybridný umývacie rukavice X210200 Meguiar 's Hybrid Wash Mitt!
Po umytí svoje vozidlo vždy osušte! Predídete tak tvorbe vodných škvŕn spôsobenými minerály obsiahnutými vo vode. Aktívne sušenie navyše zabráni opätovnému usadeniu prachu v priebehu samovoľného schnutia.
Pre sušenie používajte iba kvalitné, extrémne savý mikrovláknové sušiace uterák, napr. X1905 Meguiar 's Supreme Drying Towel XL, X2000 Meguiar' s Water Magnet alebo špičkovú prírodné jelenicu, napr. X2100 Meguiar 's Natural Chamois. Lokálne môžete ťažko dostupné miesta dosušiť stlačeným vzduchom (pozor na opätovné znečistenie olejom, ktorý môže z trysky vystrieknuť!). Neodporúčame sušenie pomocou silikónovej stierky, ktorá môže zachytiť zrnko prachu a spôsobiť poškriabanie laku!
Šampón Meguiar 's nemusí pri umývaní vôbec peniť, a napriek tomu má všetky svoje skvelé vlastnosti a je 100% šetrný! Miešajte vždy šampón do vody, aby Vám nezačala pri napúšťaní vody pretekať pena zo vedra skôr, než budete mať vo vedre dostatok vody. Šampón nie je potrebné šampón extrémne napeniť!

Kategórie

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%