Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Meguiar 's Last Touch Spray Detailer - Detailer pre odstránenie ľahkých nečistôt, lubrikáciu laku a posilnenie lesku, 946 ml

Kód tovaru:MGE-DRTU15532
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Bežná cena:25,20 EUR
Ušetríte:9,92% | 2,50 EUR
Akčná cena: 22,70 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 18,90 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Meguiar 's Last Touch Spray Detailer - Detailer pre odstránenie ľahkých nečistôt, lubrikáciu laku a
- 10 %

Popis produktu

Meguiar 's Last Touch Spray Detailer môžete vďaka jeho fantastickým lubrikačným vlastnostiam použiť tiež pri dekontaminácii laku Clayom. Použitím Last Touch Spray Detailer ochránite Váš lak pred poškodením uvoľnenými kontaminanty a kocka Claye sa bude po laku doslova vznášať.

Prácu s ním Vám spríjemní podmanivá vôňa kokosu, ktorou je Detailer parfumovaný. Navyše ho môžete bezpečne použiť aj na matné laky a wrapové fólie!

Meguiar 's Last Touch Spray Detailer je špičkový prípravok určený na údržbu laku po jeho kompletnom ošetrení. Mrzí Vás, že už niekoľko hodín po ošetrení je Vaše vozidlo zaprášený? Trápi Vás, že po krátkej ceste Vaše auto nežiari čistotou ako pred niekoľkými desiatkami minút, kedy ste ho kompletne ošetrili? Potom nezúfajte a použite náš jedinečný Last Touch Spray Detailer!

Detailer tvoria špeciálne skupinu produktov, ktoré rýchlo a úplne bezpečne odstráni z povrchu vozidla všetky nečistoty, akými môžu byť prach, peľ, cestné špina a ďalšie. Prípravok nastriekajte na znečistený povrch a zotrite mikrovláknovou utierkou. Detailer dokonale lubrikuje povrch laku a všetky nečistoty po ňom skĺznu, aby hrozilo poškriabaniu Vášho laku! Detailer navyše posilňujú voskovú vrstvu, ktorú na svojom vozidle už máte. Jeho pravidelným používaním tak predĺžite jej trvanlivosť a navyše si dlhšie uchováte vzhľad čerstvo ošetreného vozidla.

V neposlednom rade sa Detailer používajú v kombinácii s kockou Claye, kde ochraňujú povrch laku pred poškriabaním kontaminanty, ktoré sa do Claye uchytí.

Meguiar 's Last Touch Spray Detailer v tomto balení je koncentrátom, ktorý možno pre použitie pre lubrikáciu laku pri práci s kockou Claye zriediť s vodou v pomere 1: 1. Naviac je parfumovaný príjemnou kokosovou vôňou, ktorá Vám prácu s týmto produktom ešte viac spríjemnia.


Čo Detailer obsahuje?

Lubrikanty - klzné častice, vďaka ktorým nečistoty skĺznu z povrchu laku a nijako ho nepoškodí a nepoškriabu
Optické rozjasňovače - prímesi, ktoré podporujú perfektný vzhľad Vášho laku
Voskové prímesi - aktívny posilnenie ochrannej vrstvy spolu s odstránením nečistôt významne prospieva predĺženie životnosti voskové ochrany laku

Tipy pre údržbu laku:

Používajte Detailer medzi pravidelným umývaním, aby ste udržiavali vozidlo stále čistý a nedali šancu nečistotám oslabiť ochrannú voskovú vrstvu a poškodiť lak.
Detailer používajte iba malé množstvo. Stačí, aby na povrch sadol aerosól, nie je potreba vytvoriť úplne mokrý povrch.
Ak sa Detailer z povrchu laku zle stiera, môže to byť znamenie, že je načase posilniť voskovú vrstvu.
Majte Detailer a mikrovláknovou utierku vždy v batožinovom priestore svojho vozidla, aby ste kedykoľvek a včas odstránili nečistotu. Niektoré kontaminanty, napr. Vtáčí trus, môžu lak poškodiť v extrémnych prípadoch aj počas pár hodín, pokiaľ je na laku ponecháte!

Návod na použitie:

Dobre premiešajte. Aplikujte na chladný povrch a v tieni.
Detailer nastriekajte na malú časť karosérie.
Pracujte smerom od horných častí karosérie k spodným.
Utrite navlhčený povrch mikrovláknovou utierkou (napr. X1906 Meguiar 's Supreme Finishing Towel, X2010 Meguiar' s Supreme Shine Microfiber Towel alebo E101 Meguiar 's Ultimate Microfiber Towel).
Druhou stranou utierky utrite povrch do sucha a vyleštite do úplného lesku.
Ak je povrch viac znečistený, stierajte nečistotu na niekoľkokrát.
Opakujte pre ďalšie časti karosérie.
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%