Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Meguiar 's Natural Chamois - luxusné prírodné jelenice

Kód tovaru:MEG-X2100
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Bežná cena:39,92 EUR
Ušetríte:10,02% | 4,00 EUR
Akčná cena: 35,92 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 29,69 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Meguiar 's Natural Chamois - luxusné prírodné jelenice
- 10 %

Popis produktu

Vysoko savá jelenice, 100% z ovčej kože.

Nie je napustená olejom - môžete ju použiť ihneď po vybalení.

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o prírodný produkt, nemá jelenice pravidelný obdĺžnikový tvar! Jej plocha je cca 4 stopy štvorcový / cca 37 dm štvorcových.

Tipy pre umývanie automobilu:

Nešetrné umývanie je hlavným zdrojom poškodenia laku! Nevhodným ručným umývaním, poprípade navštevovaním portálových / kefových umývačiek dôjde nevyhnutne k poškrabaniu a poškodeniu Vášho laku!
Umývajte vždy tak, aby ste eliminovali riziko poškodenia Vášho laku.
Používajte vždy len vlastný, osvedčený šampón, nie voľne dostupné šampóny, ktorých pôvod Vám nie je známy a jeho umývacie vlastnosti nemáte starostlivo overené.
Nepoužívajte umývacie prípravky na riad, do domácnosti, všetky bezkontaktné či aktívne čističe a peny, odmasťovače, rozpúšťadlá a iné detergentné látky! Tieto čističe nie sú šetrné k ochrannej voskovej vrstve ani leštiacim olejom na povrchu Vášho laku, vysušujú ho a zanechávajú ho odhalený a bez akejkoľvek ochrany! Nechránený lak začne veľmi skoro povrchovo degradovať, začne sa prejavovať jeho oxidácia, strata lesku, je veľmi nebezpečne vystavený nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia a je výrazne náchylnejšie na mechanické a chemické poškodenie!
Voda, ktorú umývate svoje vozidlo, by mala mať teplotu čo najbližšie teplote karosérie.
Používajte metódu 2 vedier alebo vedro Meguiar 's s vložkou Grit Guard.
Nepoužívajte molitanové špongie či rukavice s veľkými splietanými vláknami. Tieto huby a rukavice nedokážu účinne absorbovať nečistoty a ich použitím môžete lak poškriabať. Používajte len šetrnú umývacie rukavicu s veľmi jemnými chĺpkami z mikrovlákna alebo prírodné jahňacej vlny, ktoré zachytia drobné nečistoty a absorbujú ich do seba.
Po umytí svoje vozidlo vždy osušte! Predídete tak tvorbe vodných škvŕn spôsobenými minerály obsiahnutými vo vode. Aktívne sušenie navyše zabráni opätovnému usadeniu prachu v priebehu samovoľného schnutia.
Pre sušenie používajte iba kvalitné, extrémne savý mikrovláknové sušiace uterák X1802 Meguiar 's Supreme Drying Towel, X2000 Meguiar' s Water Magnet alebo špičkovú prírodné jelenicu X2100 Meguiar 's Natural Chamois. Lokálne môžete ťažko dostupné miesta dosušiť stlačeným vzduchom (pozor na opätovné znečistenie olejom, ktorý môže z trysky vystrieknuť!). Neodporúčame sušenie pomocou silikónovej stierky, ktorá môže zachytiť zrnko prachu a spôsobiť poškriabanie laku!
Šampón Meguiar 's nemusí pri umývaní vôbec peniť, a napriek tomu má všetky svoje skvelé vlastnosti a je 100% šetrný! Miešajte vždy šampón do vody, navyše nie je potrebné šampón napeniť!

Odporúčaný postup umývania automobilu:

Opláchnite svoje vozidlo od voľných nečistôt tlakovou vodou alebo wapkou smerom zdola nahor! Spodné časti vozidla sú najviac znečistené, preto pri oplachu zdola nahor pôsobí voda najdlhšie práve na najšpinavších miestach, a najdlhšie tak rozmočí nečistoty. Navyše všetky nečistoty z vyšších častí stekajú smerom dole a pomáhajú tak odvádzať odmočení nečistoty z prahov, kolies alebo podvozkových častí.
Umyte šampónom celú karosériu odhora nadol, teda od najčistejších častí k tým najšpinavším.
Rukavicu pri namočení do vedra vždy starostlivo vyperte, aby uvoľnila všetky nečistoty a Vy ste ich nevrátili späť na Váš lak.
Opláchnite šampón z karosérie pomocou tlakovej vody alebo wapkou smerom zhora nadol. Stekajúca voda Vám pomôže odstrániť šampón aj z ťažko dostupných miest.
Na záver vozidlo ešte raz, pomaly opláchnite karosériu odhora nadol, tentokrát však len veľmi tenkým prúdom vody voľne vytekajúcim z hadice bez tlakového nástavca. Týmto krokom je možné z laku odstrániť až 80% zvyšnej vody a veľmi výrazne si tak uľahčíte následné sušenie!
Voz usušte pomocou kvalitného, ​​extrémne savého mikrovláknového sušiaceho uteráka X1802 Meguiar 's Supreme Drying Towel, X2000 Meguiar' s Water Magnet alebo špičkové prírodné jelenice X2100 Meguiar 's Natural Chamois.
V prípade potreby posilnite ochrannú voskovú vrstvu niektorým z rýchlych voskov Meguiar 's.

Kategórie

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%