Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

Meguiar 's PRE Hybrid Ceramic Sealant - tekutý, profesionálne, hybridný keramický sealant, 473 ml

Kód tovaru:MGE-M2716
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Bežná cena:45,20 EUR
Ušetríte:9,96% | 4,50 EUR
Akčná cena: 40,70 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 33,90 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Meguiar 's PRE Hybrid Ceramic Sealant - tekutý, profesionálne, hybridný keramický sealant, 473 ml
- 10 %

Popis produktu

Vďaka úplne novej, pokročilej hybridnú technológiu SiO2 získate výhody keramické ochrany, ktorá perfektne chráni lak, a pritom je rovnako jednoduché ju aplikovať ako bežný tekutý vosk! Táto pokročilá receptúra, navrhnutá pre ručné aj strojové aplikáciu pomocou orbitálnej leštičky, vytvára klzkú, ochrannú vrstvu s extrémnym korálkováním a odpudzovaním vody!

Tento unikátny produkt bol stvorený úplne od základov s dôrazom na kvalitu a trvanlivosť ochrany, spolu s extrémnym odpudzovaním vody, posilnením a prehĺbením lesku laku aj jeho hladkosti. Možno ho bez obáv aplikovať na celé vozidlo a až potom stierať. Dlhší čas, po ktorý ho prípadne ponecháte na laku, nijako negatívne neovplyvní jeho stieranie alebo výkonnosť.

Ani po zaschnutí Nebel, a preto nezanecháva biele škvrny na plastoch a gumových lištách. Možno ho dokonca použiť aj na plasty a leštené kovy alebo ako posledná, hornú vrstvu cez Váš obľúbený tradičný vosk!

Pre posilnenie ochrany perfektne slúži Meguiar 's PRO Hybrid Ceramic Bead Booster. Užívajte si hybridný keramickú ochranu laku, ktorá prekoná všetky tradičné vosky!

Meguiar 's PRE Hybrid Ceramic Sealant je vhodný na všetky typy povrchov! Uľahčuje umývanie i údržbu, pretože nečistoty na povrchu nezostávajú tak ľahko! Perfektne a dlhodobo chráni:

lak
kolesá
plastové i gumové lišty
leštené kovy
svetlá a ďalšie povrchy!

Účinná ochrana pred:

UV žiarením
kyslým dažďom
cestnými i ostatnými nečistotami
oxidáciou a ďalšími nepriaznivými vplyvmi, ktoré môžu uškodiť laku vášho vozidla!

Sofistikované, hybridný keramické zloženie využíva výhody a jednoduchosť aplikácie bežných tekutých voskov, a pritom posúva ochranu a odpudzovanie vody a nečistôt na úplne novú úroveň.

POKROČILÁ SiO2 TECHNOLÓGIE: Hybridné keramický SiO2 sealant je v súčasnosti tým najodolnejšie profesionálnym SEALANT!
CHRÁNI LAK I Ochranné fólie: Fantastický lesk, hladkosť a odpudzovanie vody na laku aj ochranných fóliách.
VODA korálkům A steká PREČ: Poskytuje extrémne korálkovanie a odpudzovanie vody!
JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Tak jednoduché, ako bežný tekutý vosk! Navyše ho môžete aplikovať aj na priamom slnku.
ŽIADNE BIELE STOPY: Nezanecháva žiadne biele stopy na plastových a gumových lištách a tesneniach!

Pre umývanie odporúčame používať šampóny bez voskových prímesí.

Pri umývaní autošampónom s obsahom vosku môžete hybridnú keramický sealant na aute dočasne prekryť voskom obsiahnutým v šampónu. Tieto prímesi majú nižšiu hydrofobitou, a tak prekrytie hybridného keramického SEALANT týmito prímesami môže viesť k dočasnému zníženiu hydrofobity. Po čase, keď voskové prímesi dodanej autošampónom opäť vyprchajú, je znovu odhalený hybridný keramický sealant, ktorý má vyššiu hydrofobitou, a tento efekt sa opäť maximalizuje. Kvalitu ani vlastnosti hybridnej keramické ochrany tento jav však nijako neznižuje.

Ak sa chcete dočasnému zníženiu hydrofobity vplyvom prekrytie hybridného keramického vosku bežnými vosky vyhnúť, doporučujeme používať pre umývanie autošampon bez voskových prímesí, napríklad náš Gold Class Shampoo & Conditioner alebo profesionálne Shampoo Plus. Tieto šampóny neobsahujú prímesi, ktoré by dočasne prekryli hybridný keramický sealant, a zachovajú tak jeho hydrofobitou trvalo na maximálnej úrovni.


Postup aplikácie - ručne:

Pracujte na karosérii, ktorá je v tieni a chladná na dotyk.
Dobre pretrepte.
Na penový aplikátor naneste malé množstvo produktu o veľkosti korunové mince a votrite je úplne do aplikátora, aby sa jeho povrch namočili.
Následne pridajte kvapku o veľkosti kôstky z čerešne a aplikujte na povrch.
Pracujte krúživými pohybmi a úplne bez tlaku nechajte aplikátor klouzet po povrchu.
Naneste veľmi tenký matný film, viditeľný proti svetlu.
Hybridné keramický sealant pridávajte po 1-2 kvapkách veľkosti kôstky z čerešne len v prípade potreby - ak aplikátorom nenanášame dostatočnú, tenkú vrstvu SEALANT ako na začiatku práce.
Väčšia vrstva hybridného keramického SEALANT nezvyšuje ochranu! Ak použijete SEALANT zbytočne veľa, bude ťažšie ho zotrieť a skôr balenie spotrebujete!
Sealant nechajte na povrchu zaschnúť aspoň po dobu 2-5 minút (v závislosti na okolitých podmienkach, v ktorých pracujete - teplota, vlhkosť vzduchu).
Po zaschnutí sealant zľahka zotrite mikrovláknovou utierkou X1801 Meguiar 's Finishing Towel, X2010 Meguiar' s Supreme Shine Microfiber Towel alebo E101 Meguiar 's Ultimate Microfiber Towel.
Maximálneho vyzretie ochrany sa dosiahne po 24 hodinách. Počas tejto doby odporúčame nevystavovať ošetrené povrchy vode (napr. Umývanie či dážď).
Pozn .: Ak sa ihneď po aplikácii objavia ľahké šmuhy alebo hmla, nemajte obavy a ponechajte produkt priľnúť k laku alebo predchádzajúcim ochranám laku a posilniť lesk a ochranu po dobu približne 15 minút.

Postup aplikácie - strojne:

Pracujte na karosérii, ktorá je v tieni a chladná na dotyk.
Dobre pretrepte.
Použite čierny penový kotúč (G3509 pre DA Power System alebo DFF5 či DFF6 pre DA leštičku).
Na kotúč naneste 3-4 kvapky o v
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%