Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Meguiar 's Ultimate Quik Wax - vylepšený polymérový rýchly vosk, v rozprašovači, 473 ml

Kód tovaru:MEG-G200916
Dostupnosť:SKLADOM
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 34,76 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 28,73 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Meguiar 's Ultimate Quik Wax - vylepšený polymérový rýchly vosk, v rozprašovači, 473 ml

Popis produktu

Vosk v rozprašovači Meguiar 's Ultimate Quik Wax predstavuje tú najrýchlejšiu cestu, ako dodať laku lesk a ochranu pomocou vylepšenej polymérové ​​technológie. Jednoduchým a rýchlym spôsobom vytvoríte hlboký, sýty a mokrý vzhľad.

Jednoduchú a efektívnu prácu Vám zabezpečí tiež vylepšený rozprašovač, ktorý umožní jemnejšie a rovnomernejšie aplikáciu produktu.

Ochráňte povrch Vášho vozidla na dlhé týždne pomocou "rýchleho" vosku v rozprašovači! Pre maximálnu ochranu laku odporúčame používať "rýchle" vosky častejšie ako bežné tuhé a tekuté vosky.


Tipy na voskovanie a ochranu laku:

Karoséria by mala byť chladná na dotyk a v tieni.
Povrch laku by mal byť čistý a suchý. Ak je potrebné, dekontaminujte povrch laku pomocou Meguiar 's Claye - docielite tým povrchu laku hladkého ako sklo, na ktorom bude dlhšie držať ochranná vrstva.
Ak je to potrebné, odstráňte defekty laku (škrabance, škvrny, oxidáciu a pod.) A dosiahnite maximálneho lesku pomocou niektorej z našich účinných a šetrných lešteniek Meguiar 's.
Používajte len veľmi malé množstvo!
"Rýchly vosk" predstavuje najrýchlejší a najjednoduchší variant, ako ochrániť váš lak.
Vosky môžu podporiť a zvýrazniť lesk a hĺbku laku, ktoré ste dosiahli predchádzajúcim leštením. Nie sú však určené na to, aby na zašlé a zoxidované laku lesk samy vytvorili. Toho docielite iba leštením.
Syntetické vosky nie sú vhodné iba na karosérii, môžete ich používať aj na bicykle, kovové časti, chróm, číre plasty a sklo!
Používajte len veľmi malé množstvo - čím väčšia vrstva vosku, tým zložitejšie stieranie a rýchlejší spotreba. Väčšie množstvo nezvýši ochranu!
Vosky z najpokročilejšie rady Ultimate nezanechávajú biele škvrny na plastoch a gumách!
Trvanlivosť voskové vrstvy a efekt odpudzovanie či korálkovaní vody (tzv. Hydrofóbna efekt) môžete výrazne predĺžiť pravidelným používaním šampónov Meguiar 's. Medzi pravidelným umývaním Vám tú najlepšiu údržbu zaistia používanie Detailer Meguiar 's.
Nepoužívajte na umývanie vozidla agresívne a detergentné prípravky, odmasťovače (typicky přpravky na riad a pod.) Ani aktívne čističe a peny - tieto prípravky nie sú šetrné k voskovej vrstve a veľmi významne ju oslabujú, v niektorých prípadoch môžu vosk z povrchu laku úplne odstrániť, rovnako ako leštiace oleje, ktoré lak vyživujú, a výsledkom bude vysušený, odhalený lak, ktorý začne veľmi rýchlo povrchovo degradovať a je ľahké ho mechanicky aj chemicky poškodiť, kým lak opäť neochráníte novou vrstvou vosku alebo inej vhodnej ochrany.
Vosky z radu Ultimate je v prípade potreby možné aplikovať aj na priamom slnku.

Postup voskovanie automobilu:

Pracujte na karosérii, ktorá je v tieni a chladná na dotyk.
Na povrch karosérie nastriekajte zo vzdialenosti cca 30 cm veľmi slabú vrstvu vosku.
Väčšia vrstva vosku nezvyšuje ochranu! Ak použijete vosku zbytočne veľa, bude ťažšie ho zotrieť a skôr balenie spotrebujete!
Vosk nemusíte nechávať na povrchu zaschnúť, ale môžete ho ihneď stierať.
"Rýchly" vosk môžete aplikovať ako na suchý povrch karosérie, tak na mokrý lak ešte pred záverečným sušením.
Zo suchého laku vosk ľahko zotrite mikrovláknovou utierkou X1801 Meguiar 's Finishing Towel, X2010 Meguiar' s Supreme Shine Microfiber Towel alebo E101 Meguiar 's Ultimate Microfiber Towel. Pre stieranie vosku z mokrého laku povrch jednoducho vysušte pomocou mikrovláknového sušiaceho uteráka X2000 Meguiar 's Water Magnet alebo prírodné jelenice X2100 Meguiar' s Natural Chamois.
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%