Čistenie interiérov áut

Vedľa interiéru si zaslúži pozornosť aj vonkajšiu časť vozidla, ktorá je často zanedbávaná. Chcete dať vášmu autu tú najlepšiu starostlivosť? S vhodnou autokozmetikou je to veľmi jednoduché.

Prípravky šetrné k povrchu auta

Na čistenie automobilov rozhodne nie je vhodné používať bežné čistiace prípravky do domácnosti, voľte radšej špecializovanú autokozmetiku. Ideálne je napr. Značka Meguiars, ktorá o vaše vozidlo bude ako sa starať, tak ho čistiť.

Starostlivosť o lak auta

Ak je povrch vášho auta drsnejšie, potom je čas na prípravky určené na prípravu na voskovanie auta. Pomocou týchto pomocníkov perfektne vyčistíte a lubrikuje karosériu, odstránite nečistoty spojené s lakom auta, ktoré by ste iným spôsobom nedal dolu. Po samotnom voskovanie potom použite detailery, ktorý vďaka svojej technológii zaručí vzhľad a ochranu laku, ako keby bol váš automobil práve navoskované

Lesk ako blesk

Niekedy proste nestačí auto len umyť. Ako rozžiariť lak po odstránení nečistôt? Použite leštenky. Počas niekoľkých minút budete mať perfektne lesklý povrch. Ale aj tu je potrebné dávať pozor na to, aký materiál chcete vyleštiť. Na autolaky použite leštidlo na vosky. Na nelakované povrchy je potom vhodná leštenka na kovy. A nezabudnite, správne vyčistené vozidlo sa musí blýskať!

Špecialita pre vlastníkov kabrioletu 

Pre majiteľov otvorených osobných automobilov so sklápacou strechou ponúkame špeciálnu starostlivosť o povrchový materiál a lak. Ten navyše vytvára ochrannú bariéru proti UV lúčom a iným vplyvom, ktoré by mohli narušiť povrch zastrešenia.

autokozmetika