Dizajnové odľahčené kolesové skrutky a matice

Zadovážili ste si nové krásne kolesá, ale ešte stále to akosi nie je ono? Alebo ste len nasadili letné pneumatiky z minulého roka a príde vám, že je potreba raz za čas svojmu autu dopriať niečo na viac? Niekedy stačí len malý detail a výsledok je veľkolepý nie len na pohľad!

Dizajnové matice kolies vás vyčlenia z davu

Odľahčené matice kolies, u ktorých bola hmotnosť znížená na minimum, vám zaručia dokonalý pôžitok tak ako z jazdy, tak aj z dizajnu. Vzácnou chuťovkou sú napríklad ohľahčené matice Racing Spec alebo za studena kované kolesové matice značky Wolk, u ktorých sme výhradným dovozcom do Českej a Slovenskej republiky. Originál ľahučké eloxované matice Password:JDM dovážame priamo z USA. Môžete si tak byť istý, že je nenájdete na každom druhom parkovisku. A ani na tom treťom.

Všetky druhy kolesových matíc môžete zohnať v desiatkach odtieňov od klasickej čiernej cez červenú, fialovú, modrú a zelenú až po zlatú. S vaším autom sa tak dokonale zladia.

Kolesové skrutky aj ako bezpečnostný prvok

Pevné a kvalitné kolesové skrutky sú základom, ktorý nejde obísť. Skrutka vďaka vnútornému mnohostenu zároveň funguje tiež ako bezpečnostný prvok. Zabijete tak dve muchy jednou ranou! Dizajnové skrutky kolies zoženiete v sadách po 20 kusoch v najrôznejších farbách.

Nechcete meniť originálne skrutky? Magnetické nástavce sú riešením

Magnetické nástavce skrutiek vám veľmi ľahko umožnia získať moderný dizajn u dlhých závodných matíc. Originálne skrutky tak už nemusíte meniť za závrtné skrutky.
Zoženiete ich v rôznych rozmeroch podľa druhu vašeho vozidla a v odtieňoch červenej, modrej, čiernej, zelenej a mnoho ďalších.

Tak už ste prišli na to, aká raritka na leto vytuní vaše auto? Nečakajte a vyberte si hneď tie pravé matice a skrutky priamo pre vás.

designové matice kol