Doskladnili sme vytunené športové výfuky, ktoré padnú každému automobilu

Potrebuje už váš starý výfuk vymeniť za nový? Ste blázon/nadšenec do designového a prvotriedneho tuningového vybavenia? Vylaďte si svoje auto kompletným výfukovým systémom od preverených výrobcov a zaujmite super výkonom motoru aj neprepočuteľným zvykovým prejavom.

Tuningové výfuky – neodolateľný design aj lepší výkon

Každý nadšenec do motorizmu určite miluje ten ušiam lahodiaci zvuk, ktorý vychádza z kvalitne ladeného športového výfuku. Správne vybraný a nainštalovaný výfuk dokáže vydávať nielen epický zvuk, ale aj zvýšiť samotný výkon motora az o 15 kW. Na našom e-shope ponúkame športové univerzálne výfuky, ktoré sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele SS304 s vynikajúcou dlhou životnosťou a naozaj hlbokým zvukovým prejavom. Vybrať si môžete hneď z niekoľko rôznych prevedení, od klasického tlmiča s titánovými koncovkami až po výfuky v štýle HKS vrátane žiadaného NEO opáleného prevedenia. Naši zákazníci si napríklad najviac frčia na designovom výfuku Športovný výfuk HKS TITAN.

Ladený výfuk alebo okrasná koncovka výfuku?

Vyberte si ten správny výfuk. Z naozaj širokej ponuky výfukových systémov natrhu je ťažké rozhodnúť sa pre ten správny výfuk. Okrem estetickej stránky sa tiež zamerajte na osvedčeného výrobcu a materiál, z ktorého je výfuk vyrobený. Vyššia investícia sa vám potom vráti na dlhoročnej životnosti výfuku. Pokiaľ zháňate len výfukovú koncovku, zamerajte sa na dizajn a cenu koncovky. Opäť platí, že čím kvalitnejší materiál koncovky (najlepšou variantou je nerezová koncovka z masívneho materiálu), tým dlhodobejšie bude jej využitie. Design koncovky sa snažte zladiť s celkovým typom a vzhľadom vášho auta, aby mu naozaj pristala. Predsa len, ide hlavne o estetický kúsok! V oboch prípadoch sa však s montážou obráťte skôr na odborníkov, aby ste predišli komplikáciám s inštaláciou aj s výslednou dynamikou výkonu.

Výfuky v našej ponuke sú univerzálne a je možné ich nainštalovať na 90% automobilov. Navyše sú teraz aj skladom a za zvýhodnené ceny! Tak nerozmýšľajte moc dlho a vylaďte si svoj automobil kvalitným vybavením, ktoré vášmu autu maximalizuje výkon koní. Nie jeden okoloidúci sa za vami potom otočí...


 
Športový výfuk HKS TITAN NEO 90mm- 36 %

Športový výfuk HKS TITAN NEO 90mm

SKLADOM
Kód tovaru: MAXX315541
Cena: 71,10 EURPôvodne: 111,10 EUR
Športový tlmič výfuku - GTI NEO- 24 %

Športový tlmič výfuku - GTI NEO

SKLADOM
Kód tovaru: PRXE-EM031-2
Cena: 110,70 EURPôvodne: 146,20 EUR