Nečistoty nebudú mať šancu: Akčná ponuka detaileru

Hybridný keramický detailer Meguiar´s je unikátny prípravok s lubrikantmi, optickými rozjasňovačmi a polymérmi s oxidom kremičitým pre dokonalú, jednoduchú a šetrnú starostlivosť o vašu karosériu medzi pravidelným umývaním. Detailer, ktorý teraz objednáte za akčnú cenu 19,96 EUR, si poradí s peľom, prachom, vtáčim trusom, zaschnutými kvapkami vody a ďalšími nečistotami nielen z diaľníc.

detailer

Detailer od tradičného a osvedčeného výrobcu autokozmetiky Meguiar´s funguje na keramickej báze (syntetické polymery a oxid kremičitý), vďaka čomu nielen odstráni drobné nečistoty, ale tiež odpuzuje vodu a udržuje karosériu dlho naleštenú bez akýchkoľvek nečistôt. Túto autokozmetiku odporúčame používať medzi pravidelnými návštevami myčky alebo ako poslednú fázu umývania. Výrobok obsahuje tiež lubrikanty, klzné častice chrániace povrch, aby sa na ňom neusadzovali nečistoty ani ho nepoškodili, a optické rozjasňovače, ktoré dodajú laku dokonalý lesk a povrchu efektný plastický vzhľad.

Prípravok v 768 ml nádobe, ktorý teraz akčne ponúkame, vám vydrží naozaj dlho. Stačí na karosériu pri každom použití vytvoriť tenký aerosolový povlak, nie je nutné ošetrovať úplne do mokra. Detailer je vhodný pre všetky farby lakov i pre wrapové fólie. Pre prípady náhleho ušpinenia sa ho vyplatí mať vždy po ruke, pretože čím skôr nachytané nečistoty odstránite, tým viac to lak auta i vy sami oceníte.