Novinka od Meguiar´s: Blysnite sa hybridným tekutým keramickým voskom

Do našej ponuky sme zaradili novinku od celosvetovo obľúbeného producenta autokozmetiky – tekutý hybridný keramický vosk Meguiar´s pre komplexnú a dlhotrvajúcu ochranu laku, kolies, líšt a ďalších častí áut. Vďaka keramickej úprave a hybridnej technológií SiO2 vydržia ošetrené povrchy dlhšie čisté, naleštené a navyše zjednoduchšia pravidelné umývanie. Vosk sa dá aplikovať strojovo i ručne. Nesmie chýbať v žiadnom autosalóne ani v autokozmetickej výbave žiadneho milovníka rýchlej jazdy a vône benzínu, ktorý sa o svoje vozidlo stará v domácej garáži.

vosk na auto   korálkování vosk na auto

Hybridný vosk vytvára na povrchu ochrannú vrstvu, ktorá tzv. korálkovaním odpudzuje vodu a chráni povrch pred UV žiarením, kyslými dažďami, nečistotami, ktoré na auto dopadajú nielen počas jazdy, a pred oxidáciou.
 
Aplikujte ho na:
  • lak,
  • kolesá,
  • plastové a gumové lišty,
  • svetlá,
  • okná,
  • zrkadlá,
  • a na ďalšie povrchy, ktoré si hýčkavú starostlivosť zaslúžia.
 
Nebojte sa, tento keramický vosk nebieli, takže nezanechá žiadne biele stopy ako iné vosky, ktoré sú obzvlášť na tmavých povrchoch nepríjemné.
 
Prípravok nanášajte na čistú, suchú a chladnú karosériu mimo priame slnečné žiarenie. Riaďte sa heslom, že menej je viac. Väčšia vrstva vosku nezvýši ochranu, stačí malé množstvo viditeľné na svetle. Nanesený vosk nechajte schnúť 3–5 minút podľa vlhkosti vzduchu a teploty prostredia.
 
Ďalšie doporučenie pre aplikáciu strojovým i ručným nanášaním nájdete v detaile produktu, kde si ho zároveň môžete rýchlo a jednoducho objednať. Meguiar's tekutý hybridný keramický vosk s objemom 473 ml za 29,20 EUR máme skladom a obratom ho teda zašleme na vašu adresu.

Doporučujeme používať vosk v kombinácii s ďalšími prípravkami a pomôckami od Meguiar´s. So žiadnymi produktami od tohto výrobcu totiž nešliapnete vedľa, pretože dlhodobo produkuje jednu z najkvalitnejších autokozmetík na svete.

Dokonalú starostlivosť o vaše vozidlo dosiahnete pri kombinácii s lakmi Meguiar's, ktoré pripraví povrch pre aplikáciu tekutého keramického vosku, s leštenkami Meguiar´s, ktoré pred nanášaním laku a vosku odstránia škrabance, škvrny či oxidáciu povrchu, alebo so šampónmi Meguiar´s pre pravidelnú ochranu povrchu.

Meguiar 's Hybrid Ceramic Liquid Wax - tekutý hybridný keramický vosk, 473 ml- 10 %

Meguiar 's Hybrid Ceramic Liquid Wax - tekutý hybridný keramický vosk, 473 ml

SKLADOM
Kód tovaru: G200416
Cena: 26,00 EURPôvodne: 28,80 EUR