Práca v noci? S prídavnými LED svetlami je to hračka

Premeňte noc na deň aj na cestách. Vďaka účinným LED prídavným a pracovným svetlám budete pripravení čeliť extrémnym situáciám aj mimo bežných ciest. Tieto prídavné svetlomety a rampy pomôžu pri práci v lese, na poli alebo pri preskúmavaní neprebádaných ciest na silných strojoch. Skrátka všade tam, kde je nedostatok svetla a potrebujete si na prácu poriadne posvietiť. Tieto šikovné svetlá sú obľúbené najmä vďaka vysokoúčinnej LED technológii s veľkou svietivosťou pri malej spotrebe.

V našej ponuke nájdete najrôznejšie prídavné a pracovné LED svetlomety určené na montáž na dopravné prostriedky a pracovnú techniku všetkého druhu. Ich montáž tak oceníte napríklad na poľnohospodárskych strojoch, nákladných vozidlách, pracovných automobiloch, ale aj na bežných osobných či offroad autách.

Svetlá si zamilujete pre jednoduchú montáž a robustnú konštrukciu, vďaka ktorej vám na prácu posvietia aj za tých najnáročnejších podmienok. Svetlá sú odolné proti prachu aj vlhkosti, takže sú ideálnym pomocníkom pre práci vonku. Pri výbere sa riaďte aj požadovanou intenzitou a dosvitom, čomu by mal zodpovedať výkon svetla. Ďalej vyberajte aj podľa tvaru a veľkosti svetla.

Pokiaľ si nebudete istí výberom, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme.

Kompletní sortiment pracovních světel najdete zde.