Vylaďte svoj voz s akčnou ponukou univerzálných predných spojlerov

Premýšľate, čím by ste vylepšili svoj voz? Hľadáte niečo, čo mu dodá originálny vzhľad a lepšiu ovládateľnosť? Vybrali sme z našej ponuky obľúbené univerzálne predné spojlery, ktoré jednoducho prispôsobíte tvaru takmer každého vozidla, a strhli z ich ceny 9 % alebo 26 %. Dúfame, že touto akciou urobíme radosť všetkým milovníkom tuningu a vaše autá dostanú na sezónu nový kabát.

přední spoilery_akce

Univerzálne spojlery v čiernej farbe nielen že podtrhnú športový vzhľad vozu, ale tiež znížia tlak pod podvozkom a zlepšia tým ovládateľnosť auta vo vyšších rýchlostiach. V akčnej ponuke nájdete plastové predné spojlery v lesklom čiernom odtieni alebo s povrchovou úpravou pripomínajúcou karbón.

Spojlery sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný proti vode i slnečnému žiareniu. Bez problému ich môžete nechať pripevnené v každom ročnom období aj počas umývania. Pretože sa tieto aerodynamické súčiastky skladajú z troch dielov a každý z nich sa inštaluje zvlášť pomocou samorezných skrutiek, môžete si každú z častí namontovať v rôznom uhle, preto sa spojlery prispôsobia takmer všetkým vozidlám. Samorezné skrutky sú súčasťou balenia.

Do mimoriadne akčnej ponuky sme pre vás pripravili štyri druhy univerzálnych predných spojlerov:
Predný spojler pod nárazník 3 dielny - čierny lesk, ABS plast Univerzálný- 21 %

Predný spojler pod nárazník 3 dielny - čierny lesk, ABS plast Univerzálný

SKLADOM
Kód tovaru: SPO-EPCY991BK
Cena: 55,50 EURPôvodne: 70,70 EUR