Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad - hubka pre šetrné odstránenie hmyzu z laku

Kód tovaru:REHIM-CSE-PIN-900
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 7,96 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 6,58 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad - hubka pre šetrné odstránenie hmyzu z laku

Popis produktu

Pinnacle Safe Scrub Bug & Tar Pad je hubka, ktorú šetrné odstránite zaschnutý hmyz z laku

Hubka pre šetrné odstránenie hmyzu sa stane vašou najúčinnejšou zbraňou v boji s hmyzom, vtáčím trusom a ďalšími agresívnymi nečistotami na laku.

Vďaka bunkovej štruktúre odstráni, v kombinácii so šampónom a lubrikanty, kontaminanty a hmyz z laku veľmi jednoducho a efektívne, preto by nemala táto hubka chýbať vo výbave žiadneho amatérskeho ani profesionálneho Detailer!

Neobávajte sa tvrdosti hubky po vybalení. Hubku stačí namočiť na 5 minút do vedra so šampónom a nechať ju dobre nasiaknuť lubrikanty obsiahnutými v šampónu. Vďaka tomu zmäkne a stane sa výrazne šetrnejšie. Medzitým stačí vozidlo opláchnuť a následne môžete hubkou šetrne a bez tlaku očistiť miesta, ktorá bola znečistená letiacim hmyzom a ďalšími agresívnymi nečistotami. Budete prekvapení, koľko sa toho v hubke zachytí, a to úplne bez poškodenia povrchu laku!

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o veľmi šetrnú pomôcku, môžete ju bez najmenších obáv používať každý deň, aby sa kontaminanty neprichytili hlboko do laku. Hubka vám bezchybne poslúži na všetkých lakovaných častiach, skle, gumových a plastových lištách, bicykloch i pneumatikách! Budete ohromení, ako účinné a ľahké je použitie tejto hubky! Je totiž ideálnym pomocníkom vedľa umývacie rukavice, jednoducho ju hoďte do vedra a majte ju pri ruke kedykoľvek bude potreba. Umývanie auta sa tak stane ešte účinnejší a príjemnejšie!

Bezpečne použiť ju môžete na laku, skle, kovoch, chrómu, vinylu a ďalších plastoch, laminátu alebo gume. Nasiaknutá šampónom a zaplnená lubrikanty je 100% šetrná ku všetkým uvedeným povrchom. Používať ju môžete opakovane, stále ďalej a ďalej. Po použití ju iba vypláchnite vlažnou vodou a schovajte pre ďalšie použitie.

Odporúčané použitie: lak, sklo, kovy, chróm, vinyl, plasty, guma, laminát a pod.

Odporúčané produkty pre čistenie: všetky šampóny Mothers®

Veľkosť: 12,5 cm x 7,5 cm x 7,5 cm

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%