Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Poka Premium Wheel stand stojan na bicykle

Kód tovaru:MEG-SF_1
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 151,56 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 125,26 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Poka Premium Wheel stand stojan na bicykle

Popis produktu

Poka Premium Wheel stand je masívny stojan na bicykle s veľkosťou od 14 "do 22" ideálny pre pohodlné umývanie, leštenie alebo na nanášanie keramické ochrany.

Niekoľko mesiacov testovanie a niekoľko konštrukčných úprav viedlo k produkcii toho najkvalitnejšieho držiaku na kolesá. Nástroj používaný k podpore práce na ráfikoch alebo celých kolesách. Vďaka 3 valčekom dokážeme bicykel bez problémov otáčať v ľubovoľnom smere. Valčeky môžu byť nastavené v uhle, podopierajúce koleso o zadné rameno alebo horizontálne bez použitia tejto podběry. Toto riešenie umožňuje pracovať na ráfikoch podľa vašich preferencií a možností.

Stojan je vyrobený z vysoko kvalitnej, odolnej čiernej ocele 4 mm, presne rezané a ohnuté, konečne potiahnuté práškovou povrchovou úpravou, vnútri aj mimo, aby poskytla ďalšiu ochrannú vrstvu proti oxidácii. Spodná valca s dĺžkou 300 mm a na hornej časti s dĺžkou 400 mm (celková dĺžka ramena je 900 mm) zodpovedá kolesám s veľkosťou od 14 "do 22". Vysoko kvalitné gumové nožičky udržujú stojan počas každej práce v jednej polohe. Vďaka špeciálnym zadným ohybom je rameno veľmi stabilný pre podporu masívnych kolies.

Stojan je ideálny pre:
- nanášanie keramických povlakov
- renovácia kolies
- leštenie ráfikov
- lakovanie kolies
- čistenie kolies

Rozmery:
Dĺžka - 59 cm
Šírka od steny - 37 cm
Výška - 92 cm

Upozornenie: Ochranná vrstva prášku je odolná voči pôsobeniu vody, avšak ak je ochranná vrstva poškodená, môže oceľ začať korodovať. Z tohto dôvodu doporučujeme stojan po umývaní vysušiť.

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%