Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Rubber Pet Brush - kefa na odstraňovanie vlasov a zvieracích chlpov

Kód tovaru:MEG-G-85-600
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 11,96 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 9,88 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Rubber Pet Brush - kefa na odstraňovanie vlasov a zvieracích chlpov

Popis produktu

Kefa má 144 gumových štetín, ktoré zachytávajú chlpy a vlasy vďaka magnetickému náboju, ktorý vzniká pri ich kontakte s čalúnením či kobercom. Tento náboj priťahuje záporne nabité častice, v tomto prípade chlpy a vlasy, ku kefe a tie tam zostávajú až do tej doby, než je z kefy sami odstránite.

Vo svojom aute tak už nebudete musieť tráviť hodiny prácnym odstraňovaním týchto nečistôt. Aj vo svojom dome však môžete použiť náš kefu, napr. Na upratovanie vlasov z nábytku či podlahy. Týmto kefou však môžete vyčesať aj samotného domáceho maznáčika od voľných chlpov a srsti! Žiadne nepríjemné česanie kovovými hrebene, ktoré nemajú domáci maznáčikovia radi, proste len hladkajte srsť Vášho štvornohého priateľa naším kefou a všetky voľné chlpy budú preč v okamihu! Gumové štetiny budú Vášho miláčika navyše príjemne masírovať, a tak si nájde v tejto činnosti záľubu! A Vy budete mať dom i auto bez zvieracích chlpov!

Keď potrebujete gumový kefku vyčistiť, proste len rukou odstráňte všetky nachytané chlpy a vlasy. Vďaka ich zhlukovaniu na štetinách v priebehu čistenia to bude hračka.

Celý kefa je vyrobený z gumy. Jedna hrana kefy vyzerá ako gumová stierka, ktorá slúži k ľahšiemu zmetenie chlpov a ich zachytenie do štetín kefy na hladkých povrchoch.

Gumový kefa je 25 cm dlhý a 3 cm široký. Štetiny sú dlhé cca 2,5 cm a časom sa obrusujú. Kefa sa perfektne zmestí do schránky v palubnej doske, do vreciek dverí alebo zadných sedadiel. Majte tiež stále jeden doma.

Ak budete kefa potrebovať dôkladne vyčistiť, postačí Vám mydlo a voda. Potom už ho len necháte uschnúť a môžete ho opäť použiť.

Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%