Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?

Škoda auto - Autochladnička

Kód tovaru:OIMK-000065400G
Dostupnosť:2 - 5 dni
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Cena: 132,12 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 109,19 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
Škoda auto - Autochladnička

Popis produktu

Autochladnička patrí vzhľadom k možnostiam jej využitia ku komfortným doplnkom každého vozidla ŠKODA. Je ideálnym pomocníkom nielen pri dlhých cestách a výletoch, ale aj pri každodenných nákupoch potravín, ktoré treba uchovávať v chlade. V chladničke, ktorá zaisťuje rýchle a rovnomerné chladenie, sú vždy po ruke nápoje, ovocie alebo iné potraviny, ktoré vás v horúcich letných dňoch spoľahlivo osvieži. Chladničku možno bezpečným spôsobom upevniť na krajné zadné voľné sedadlo bezpečnostným pásom alebo je možné ju umiestniť do batožinového priestoru vozidla. Autochladnička je vybavená robustným madlom aj nastaviteľným ramenným popruhom, vďaka ktorým je možné ju podľa potreby ľubovoľne prenášať. Mimo to, má autochladnička dve vonkajšie bočné vrecká na zips a sieťovú kapsu vpredu na uloženie drobných predmetov (predmety uložené vo vreckách nie sú chladené). Pri pripojení chladničky k sieti striedavého prúdu je možné využiť dva prevádzkové režimy - ECO alebo MAX. Pri pripojení autochladničky do zásuvky 12V nemožno chladiaci výkon nastavovať. Autochladnička chladí na najnižšiu hodnotu. Súčasťou sady autochladničky je snímač napätia, ktorý pri zapojení autochladničky do 12V zásuvky slúži k ochrane autobatérie proti vybitiu. Autochladnička je schválená pre použitie do všetkých modelov vozidiel ŠKODA.

plast
Rozmery
42 x 30 x 42 cm
obsah sady
Autochladnička - vnútorný objem 20 l, prívodný kábel na pripojenie 12V, snímač napätia, prívodný kábel na pripojenie do siete striedavého prúdu 230V, návod na použitie.
hmotnosť
4,2 kg
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%