Menu
  • Registrácia
  • Košík0
Kontakt


Tuning IN / Petr Spurný
Telefonická podpora:
9:00 -16:00 Hodin

Telefon:   0907353840

Skype: ssapik1
E-mail: info@tuning-in.cz
0907353840


info@tuning-in.cz
Ako sa k nám dostanete?
Zmeniť nastavenia cookies

UNI predná / zadná podspoiler carbon čierny 2,5m

Kód tovaru:UNISP-64-54
Dostupnosť:SKLADOM
Informácie o doprave
Ceny dopravy na Slovensko
GLS v rámci SRod 8,96 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
  
Ceny dopravy v Českej republike
GLS5 €
Objednávky v hodnote nad 225 €zadarmo
Bežná cena:37,70 EUR
Ušetríte:70,03% | 26,40 EUR
Akčná cena: 11,30 EUR vr. DPH
Cena bez DPH: 9,40 EUR
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využite našu poradňu prostrednictvom emailu
  • Pokiaľ je tovar skladom je možnost si produkt u nás na predajni v pokoji prezriet či vyskúšat
UNI predná / zadná podspoiler carbon čierny 2,5m
- 70 %

Popis produktu

Univerzálny spoilerové lišta pre lepenie na časti automobilu. Dĺžka: 2,5m. Montáž: lepením, iba odoberiete ochrannú vrstvu z lepiacej časti a lištu jednoducho nalepíte na čisté a odmastené miesto.
Montáž: dôkladne očistite a odmastite miesto, na ktoré má byť lišta nalepena.Na karosériu vozidla označ napr. Fixkou, v ktorom mieste sa má lišta nalepená.Odstraňujte postupne ochrannú fóliu z lišty a pritlačte lištu na vybrané miesto karosérie. Pri tomto úkone dbajte na to, aby ste ste sa prstami nedotýkali lepiace plochy.V miestach, kde je lišta ohnutá, odporúčame časť lišty s lepiacou plochou čiastočne nastrihnúť do trojuholníkov. Lištu nožom alebo ostrým predmetom po nalepení zarežte na požadovaný rozmer.
Lištu je možné zarezať pod uhlom, aby bol výsledný efekt ešte lepší. Dôkladne dotlačte. Najlepšie k tomu bude kúsok látky, ktorý náleží presúvať po celej jej dĺžke s rovnakou silou. Zabráni to tiež poškriabaniu lišty. Pre lepšiu prichytenie v najviac namáhaných miestach, môžete lištu priskrutkovať priloženými skrutkami. Nelepte na zmrznutý alebo horúci povrch. Okolitá teplota pre lepenie sa odporúča okolo 18 ° C. Počas lepenia sa odporúča nahriatie lišty teplým vzduchom. Zaručí to lepšie elastickosť lišty. Po nalepení na karosériu vozidla, neumývajte auto ručne ani v automatickej umývačke po dobu 24 hod.
 
Máte otázku?

VINOVE - jedinečné luxusné francúzske parfémy navrhované v Taliansku - 9 známych závodných okruhov - 9 skutočne citlivých a omamných vôní do auta, ktoré si skutočne zamilujete. Vůně VINOVE sú neporovnateľné a úžasné výrobkyDovoľujeme si Vás upozorniť na vůně a osviežovače vzduchu California Scents z USA za veľmi príjemné ceny . Viac informácií TU


Meguiars absolútna jednotka na americkom trhu s autokozmetikou! Naj  výrobky pre Vaše auto teraz v akcii -10%